تماشا کنید: اولین تیزر تریلر فیلم Aquaman 2 منتشر شد

بازگشت باشکوه پادشاه آتلانتیس

ساعاتی پیش برادران وارنر با انتشار اولین تیزر تریلر فیلم Aquaman 2، هیجان طرفداران آثار کمیک بوکی را برای آخرین فیلم دنیای توسعه‌یافته دی سی (DCEU) دوچندان کرد.

دنباله فیلم موفق و پرفروش دنیای توسعه‌یافته دی سی، یعنی Aquaman یکی از مهمترین آثار کمیک بوکی سال جاری به‌شمار می‌رود، چراکه ضمن بازگرداندن پادشاه آتلانتیس به پرده نقره‌ای، روایت‌گر داستانی بزرگ و مهیج خواهد بود که به معنای واقعی کلمه دفتر فرانچایز ضعیف و شکست خورده دی سی را یک بار برای همیشه می‌بندد. علیرغم اینکه فیلم مورد انتظار Aquaman and the Lost Kingdom در کمتر از سه ماه آینده در سینماهای سراسر جهان اکران می‌شود، برادران وارنر طبق معمول به طور جدی کمپین بازاریابی خود را آغاز نکرده است (البته تا ساعاتی پیش!).

پیش از اینکه تریلر رسمی در روز پنجشنبه هفته جاری برای عموم به‌نمایش دربیاید، برادران وارنر تیزری سی ثانیه‌ای از Aquaman and the Lost Kingdom را منتشر کردند که وعده داستانی هیجان انگیز را می‌دهد. یکی از جذاب‌ترین لحظات این تیزر زمانی است که بلک مانتا می‌گوید: «من می‌خواهم آکوامن را بکشم و هر چیزی را که دوست دارد نابود کنم». از دیگر نکات جالبی که ظاهرا نقشی کلیدی در داستان فیلم دارند می‌توان به مبارزه آرتور با بلک مانتا و سوختن خانه پدرش اشاره کرد.

متاسفانه به‌دلیل امتناع استودیوها از دادن یک معامله عادلانه به اتحادیه‌ها و پایان دادن به اعتصابات انجمن نویسندگان (WGA) و اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA)، اخیرا بازه زمانی اکران فیلم در ماه دسامبر زیر سوال رفته است. برادران وارنر پیش از این اکران دنباله مورد انتظار و پرطرفدار Dune: Part Two را از ماه نوامبر سال جاری به ماه مارچ سال ۲۰۲۴ منتقل کرده چراکه پیرو اعتصابات در جریان، بازیگران نمی‌توانند در کمپین بازاریابی آن نقشی داشته باشند. با این حال، با انتشار تیزر فوق، استودیو دوباره تغییر نکردن تاریخ اکران Aquaman 2 را تایید و کمپین بازاریابی خود را آغاز کرده است.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Aquaman and the Lost Kingdom با اکران در تاریخ ۲۰ دسامبر سال جاری (۲۹ آذر سال ۱۴۰۲) داستان پادشاه آتلانتیس را به سرانجام رسانده و دفتر دنیای توسعه‌یافته دی سی را برای همیشه خواهد بست.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا