1%
  • 0/10

چرا صحنه بتمن در فیلم آکوامن 2 حذف شد؟

کارگردان پاسخ می‌دهد

چرا صحنه بتمن در فیلم آکوامن 2 حذف شد؟ ۰ ۰۶ آبان ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بتمن در فیلم آکوامن 2

جیمز وان، فیلمساز استرالیایی، در بخشی از مصاحبه خود با رسانه Empire دلیل حذف صحنه بتمن در فیلم آکوامن 2 را فاش کرده است.

مدت‌ها پیش شایعه شده بود بتمن (Batman) بن افلک (Ben Affleck) در قسمت دوم Aquaman حضور دارد. حتی جیسون موموآ (Jason Momoa) بازیگر نقش آرتور کری پستی را در شبکه اجتماعی اینستاگرام به اشتراک گذاشت که می‌شد آن را حکم تاییدی بر گزارش‌های غیررسمی دانست. مدتی از این اتفاقات گذشت و Aquaman and the Lost Kingdom بصورت آزمایشی برای گروهی از مخاطبان به نمایش درآمد اما خبری از بتمن نبود. این اتفاق گمانه زنی‌هایی را بوجود آورد مبنی بر اینکه وارنر صحنه مزبور را حذف کرده است.

جیمز وان (James Wan) اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Empire انجام داده که بخشی از آن به شایعه‌ها درباره صحنه بتمن در آکوامن 2 اختصاص داده شده است. فیلمساز استرالیایی شایعه‌ها را تایید و اعلام کرد چنین صحنه‌ای ضبط شده بود تا اگر قرار شد فیلمشان قبل از The Flash روی پرده نقره‌ بیاید، آن را در نسخه نهایی قرار دهند. وان همچنین گفت از آنجایی که فلش مدت‌ها پیش اکران شد، صحنه متعلق به شوالیه تاریکی احتمالاً در نسخه نهایی نخواهد بود.

اگرچه فیلمساز آمریکایی در جمله خود از کلمه «احتمالاً» استفاده کرد، حذف صحنه بتمن در فیلم آکوامن 2 را باید قطعی دانست؛ زیرا فرنچایز DC Extended Universe رسماً به انتها رسیده و تجدید دیدار با یکی از شخصیت‌های آن هیچ دلیل منطقی‌ای ندارد. در ضمن، دنیای توسعه یافته دی سی قرار است جای خودش را به DC Universe بدهد که تحت رهبری جیمز گان (James Gunn) و پیتفر سفرن (Peter Safran) قرار دارد.

آکوامن و پادشاهی گم شده طی هفته‌های آتی به سینماها می‌آید. آرتوری کری در این فیلم با برادر خود متحد می‌شود تا جلوی بلک مانتا را بگیرد؛ شروری که بواسطه یک نیزه سه شاخ بسیار قدرتمندتر از قبل شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments