ادامه‌ی پخش انیمه‌ی Appare-Ranman متوقف شد

میلیونر‌های دیوانه و ماجراجویان آمریکا فعلا پخش نمی‌شوند

پخش انیمه‌ی Appare-Ranman

طبق گزارش‌های یک منبع معتبر، پخش دو انیمه‌ی معروف فصل در بهار به نام‌های پخش انیمه‌ی Appare-Ranman و The Millionaire Detective Balance به علت شیوع ویروس کرونا متوقف شد.

اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی، ویروس کرونا از شهر ووهان چین به جهان منتقل شد. این ویروس که تاکنون مشکلات زیادی برای روند عادی زندگی مردم ایجاد کرده، اختلال‌های بسیار زیادی هم در صنایع مختلف از جمله فیلم و بازی به وجود آورده است.

حال دو انیمه‌ی پرطرفدار و معروف فصل بهار سال ۲۰۲۰ میلادی به دلیل شیوع و همه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیر شدن ویروس کرونا فعلا پخش نمی‌شوند. این دو انیمه The Millionaire Detective Balance: Unlimited و Appare-Ranman! هستند که شرکت Funimatio به صورت رسمی خبر آن را با ترجمه‌ی منابع ژاپنی منتشر کرد.

The Millionaire Detective Balance: Unlimited داستان چند میلیونر را تعریف می‌کند که برای حل کردن مشکلاتی به نیروی پلیس ملحق می‌شوند. حال آن‌ها با استفاده از پول‌های زیادی که دارند، می‌توانند دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های بسیار قدرتمندی خریداری یا تولید کنند. این انیمه در ژانر‌ کمدی و معمایی طبقه‌بندی شده است. 

انیمه‌ی Appare-Ranman هم در اواخر قرن ۱۹ میلادی روایت می‌شود جایی که مهندس نابغه ولی جامعه گریز همراه با یک سامورایی دانا ولی ترسو در جزیره‌ای دور افتاده گم می‌شوند. آن‌ها تصمیم می‌گیرند که در مسابقه‌ی وحشیانه‌ی Trans-America شرکت کنند تا با بردن جایزه نقدی، بتوانند پول بازگشت به خانه‌هایشان را به‌دست آورند. آن‌ها با ماشین‌های بخارشان در مسیر لس‌آنجلس تا نیویورک با رقیب‌ها، دزدها و چالش‌های بسیار سخت دیگری روبه‌رو می‌شوند. این انیمه هم ژانر تاریخی و کمدی دارد.

متاسفانه این انیمه‌های جذاب تا اطلاع ثانوی پخش نمی‌شوند. The Millionaire Detective Balance: Unlimited تاکنون دو قسمت و Appare-Ranman تاکنون ۳ قسمت آن روی تلویزیون‌های کشور ژاپن منتشر شده است. شرکت‌های سازنده‌ی آن‌ها اعلام کردند که علت این اتفاق، توقف مراحل تولید به دلیل ویروس کرونا است. همچنین هیچ کدام تاریخی مبنی بر بازگشت دوباره‌ی انیمه‌ها به تلویزیون‌ها نداده‌اند. با توجه به اعلام وضعیت اضطراری در کشور ژاپن، بعید است به این زودی‌ها شاهد بازگشت این دو انیمه‌ی محبوب باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا