Anya Taylor-Joy هارلی کوئین بعدی فرنچایز بتمن می‌شود

ملکه شطرنج، هارلی کوئین بعدی دی‌سی

Anya Taylor-Joy هارلی کوئین بعدی فرنچایز بتمن می‌شود نرگس کریمی پور ۴ ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ دی‌سی
Anya Taylor-Joy هارلی کوئین بعدی فرنچایز بتمن می‌شود

هم اکنون با اکران فیلم جدید بتمن با بازی رابرت پتینسون و کارگردانی مت ریوز به نظر می‌رسد که کمپانی دی‌سی برنامه‌های تازه‌ای برای شخصیت بتمن داشته و اکنون شایعاتی شنیده می‌شود مبنی بر حضور آنیا تیلور جوی به عنوان بازیگر هارلی کوئین در فرنچایز بتمن با کارگردانی مت ریوز. به نظر می‌رسد که اکنون کمپانی دی‌سی تلاش می‌کند تا جهانی تازه با بازی پتینسون برای بتمن خلق کرده و فرنچایز جدیدی را پایه گذاری کند. در حال حاضر مت ریوز و تیم او در حال مذاکره با آنیا تیلور جوی بوده و اگر این مذاکرات به خوبی پیش بروند این بازیگر را به عنوان هارلی کوئین بعدی دنیای جدید بتمن خواهیم داشت. 

مشخص است که کمپانی برادران وارنر و مت ریوز در حال حاضر به فکر توسعه فرنچایز The Batman هستند و به همین دلیل در آینده شخصیت‌های دیگری از کمیک‌های بتمن هم به این فرنچایز اضافه خواهند شد. هنوز مشخص نیست که آنیا تیلور جوی چه زمانی به این فرنچایز خواهد آمد اما بدون شک حضور او به عنوان هارلی مجنون در کنار دیگر شخصیت‌های فرنچایز جدید بتمن باعث هیجان طرفداران دی‌سی خواهد شد. ممکن است تیلور جوی این شانس را داشته باشد که در کنار بتمن پتینسون حاضر شده و همچنین این امکان نیز وجود دارد که او را در پروژه اختصاصی و جداگانه خود ببینیم. 

ایجاد فرنچایزی جدید شرایطی را برای مت ریوز فراهم می‌کند که طبق آن او قادر است بسیاری از شخصیت‌هایی که تا کنون در دیگر آثار بتمن ندیده‌ایم را به سینماها بیاورد. در فیلم بتمن که به تازگی منتشر شده است با شخصیت‌هایی همچون زن‌ گربه‌ای، ریدلر و پنگوئن روبه‌رو شدیم و به نظر می‌رسد هارلی با بازی آنیا تیلور جوی در این فرنچایز چندان هم شرور نباشد. 

سوالی که اکنون برای طرفداران بتمن مطرح می‌شود، این است که اگر آنیا در این فرنچایز به عنوان هارلی حاضر شود، باری دیگر مانند آنچه که در گذشته شاهد آن بوده‌ایم با جوکر همراه خواهد بود یا به عنوان شخصیتی مستقل عمل خواهد کرد؟ با این حال بازیگر نقش جوکر از پیش تعیین شده و ظاهرا بری کیوگن را در این فرنچایز به عنوان جوکر خواهیم دید. اما اینکه آیا او و آنیا تیلور جوی به عنوان زوج شرور هارلی و جوکر حاضر خواهند شد یا خیر هنوز مشخص نیست.

اگر آنیا تیلور جوی نقش این شخصیت را ایفا کند با چالش بزرگی مواجه خواهد شد. پیش از این در دنیای توسعه یافته دی‌سی مارگو رابی بازیگر محبوب و موفق هالیوود نقش این شخصیت را ایفا کرده بود که بسیار مورد پسند طرفداران قرار گرفته است. اکنون شاید بسیاری از طرفداران دی‌سی از دیدن شخص دیگری در لباس هارلی کوئین استقبال نکنند. با این حال با توجه به این موضوع که لحن فرنچایز The Batman کاملا با آنچه که در گذشته از بتمن دیده‌ایم متفاوت است به نظر می‌رسد که آنیا تیلور جوی اکنون فرصت آن را داد تا مخاطبین را با هارلی جدیدی آشنا کند. 

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا