تصاویری متفاوت از طرح شخصیت کانگ فاتح در Ant-Man 3 منتشر شد

نمایی ترسناکتر از کانگ فاتح

طرح شخصیت کانگ فاتح

اخیرا چند تصویر هنری جدید از فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania منتشر شده است که نمایی متفاوت و ترسناک از طرح شخصیت کانگ فاتح (Kang the Conqueror) را به همراه دارند.

پس از تانوس (Thanos) با بازی جاش برولین (Josh Brolin) اکنون شخصیت جدیدی با نام کانگ فاتح که جاناتان میجرز (Jonathan Majors) نقشش را بازی می‌کند، به عنوان ابرشرور بزرگ کل حماسه مولتی‌ورس (Multiverse Saga) در دنیای سینمایی مارول (MCU) شناخته می‌شود.

اکنون به تازگی چند تصویر هنری جدید از فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania به اشتراک گذاشته است که طرح شخصیت کانگ فاتح در مراحل اولیه ساخت فیلم را به نمایش می‌گذارند. در فیلم این شخصیت از طراحی بسیار خوبی برخوردار بود و لباس و کلاهش با الهام از کتاب‌های کمیک طراحی شده بود. در مجموع بسیاری از طرفداران ظاهر این شخصیت را بسیار نزدیک و وفادار به کتاب‌های کمیک می‌دانستند و آن را تحسین کردند.

اما تصاویری که توسط طراحانی که روی فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania کار کرده‌اند، منتشر شده، طرح شخصیت کانگ فاتح را به شکلی متفاوتتر نشان می‌دهند و این یعنی پیش از این که کانگ را به آن شکل در فیلم ببینیم، ظاهر او به شکل دیگری بوده است.

تصویر زیر توسط هنرمندی به نام الکسی بریکلوت (Aleksi Briclot) به اشتراک گذاشته که در آن می‌بینیم چشم‌های کانگ طراحی عجیبی دارند و در مجموع باعث می‌شوند که ظاهر کانگ کمی ترسناکتر از چیزی که قبلا دیده‌ایم، باشد.

همچنین تصویر دیگری که توسط پیترو نوم (Pietro Nume) طراحی شده، به اشتراک گذاشته شد که در آن بیشتر لباس کانگ در سایه‌ای پوشیده شده و خود او نیز چشمانی درخشان دارد.

پیترو نوم همچنین طراحی دیگری منتشر کرد که کانگ فاتح را در حال حمله نشان می‌دهد. ویل هتای (Will Htay)، طراح تولید فیلم نیز در رابطه با این تصویر توضیحاتی داد که شما در زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید:

یک طراحی حماسی از پیترو نوم... من دنبال یک تصویر حماسی از کانگ بودم که در آن در حال فرود آمدن با سلستیوم (Celestium) خود باشد تا با کمک کوانتومناوت‌ها (Quantumnauts) به لشکر کوانتومی خود که تعداد زیادی کوانتوم در آن حضور دارند، نیروی جدیدی بیفزاید.

علاوه بر هنرمندی به نام توماس دو کرست (Thomas du Crest) نیز تصویری منتشر کرد که کانگ را در طول نبرد نهایی به نمایش می‌گذارد.

ویل هتای نیز طراحی دیگری از توماس دو کرست به اشتراک گذاشت و درباره آن که کانگ را در حالی نشان می‌دهد که روی صندلی زمان آسیب دیده‌اش ایستاده، توضیحاتی را ارائه کرد:

تصاویر هنری بیشتر از Quantumania. این یکی سقوط کانگ در قلمروی کوانتومی را نشان می‌دهد که توسط توماس دو کرست طراحی شده است. ما چند نسخه از چگونگی اوضاع کانگ در چنین لحظه‌ای را مرور کردیم... مدتی Time Sphere او حتی بیشتر به چشم می‌آمد، اما هنوز هم در داستان جایگاه مهمی دارد. طراحی زبانی که کانگ برای دستور دادن از آن استفاده می‌کند، کار بسیار جالبی بود.

همان طور که گفته شد، شخصیت کانگ فاتح هم اکنون بزرگترین و خطرناکترین ابرشرور دنیای سینمایی مارول است. قبلا تائید شده که او پیش از دو فیلم Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars قرار است در چند پروژه دیگر نیز حضور پیدا کند، اما به طور دقیق نمی‌دانیم کدام پروژه‌ها. گفته می‌شود احتمالا چند نسخه از کانگ در فصل دوم سریال Loki حضور داشته باشند. همچنین اخیرا شایعاتی منتشر شده که از حضور یکی از نسخه‌های این شخصیت در فصل دوم سریال Moon Knight خبر می‌دهند.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا