فیلم جدید Ant-Man می‌تواند قدرت کمیک بوکی مرد مورچه ای را به او بازگرداند

اسکات قوی‌تر می‌شود!؟

مرد مورچه ای در فیلم جدید Ant-Man

یکی از قدرت‌های نسخه کمیک بوکی شخصیت مرد مورچه ای ممکن است که در فیلم جدید Ant-Man که با عنوان Quantumania اکران می‌شود، به او داده شود.

مدت‌هاست که منتظر اکران فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania هستیم؛ اثری بسیار حماسی و هیجانی، که در آن قرار است تا یکبار دیگر اسکات لنگ (Scott Lang) به جهان کوانتوم بازگردد، اما با این تفاوت که اینبار، نه‌تنها خانواده او هم به این ماجراجویی خطرناک کشیده می‌شوند، بلکه ابرشرور کل مولتی ورس ساگا نیز در آن حاضر خواهد بود تا با مرد مورچه‌ای یک نبرد تن به تن داشته باشد.

در تریلرهای این اثر سینمایی به خوبی دیده‌ایم که چطور قرار است تا در آن، شاهد نبردهای بزرگی بین اسکات لنگ و کانگ فاتح (Kang The Conqueror) باشیم؛ کسی که ظاهرا در فضای کوانتوم برای خود ارتش بزرگی را ساخته و با افرادی که قصد از بین بردن او را دارند، مبارزه می‌کند. با این وجود مشخص است که اسکات هرگز خودش نمی‌تواند به تنهایی از پس کانگ فاتح بر بیاید، در نتیجه، او قطعا نیاز به کمک و قدرت‌های بیشتری خواهد داشت که شاید به او داده شود.

فیلم جدید Ant-Man می‌تواند روند دادن قدرت‌های بیشتر به اسکات را ادامه دهد

در واقع اگر دقت کرده باشید، در هر قسمت از سری فیلم‌های انت من، اسکات لنگ قدرت‌های بیشتری را به دست می‌آورد. برای مثال، در فیلم اول او زره انت من را گرفت که می‌توانست با استفاده از آن، سایز خود را کوچک‌تر کرده و دشمنان را گیج کند. سپس در فیلم دوم و همچنین Captain America: Civil War می‌بینیم که او قابلیت بزرگ شدن را پیدا کرده و به اندازه یک برج درمی‌آید! با این حساب، قدرت مرد مورچه ای در فیلم سوم چه چیزی خواهد بود؟

در کمیک‌های سری مرد مورچه ای که سال‌هاست نسخه‌های مختلف آن، داستان‌های اسکات لنگ و دخترش کسی (Cassie) را دنبال می‌کنند، نشان می‌دهد که اسکات، می‌تواند پس از مدتی قابلیت کوچک و بزرگ شدن، بدون نیاز به زره را داشته باشد. بدین ترتیب، او دیگر برای استفاده از قدرت‌های خود، نیازی به یک ابزار ندارد؛ اما آیا چنین چیزی را در فیلم جدید Ant-Man خواهیم دید؟

در تریلرهای منتشر شده از مرد مورچه‌ای، می‌بینیم که در تمامی سکانس‌ها، او زره خود را به تن دارد. اما در برخی از صحنه‌ها او کلاه خود را درآورده و حتی به واسطه لگد کانگ فاتح از دست می‌دهد. اما اگر اسکات قصد مقاومت در برابر کانگ فاتح را داشته باشد، قاعدتا نیاز به قابلیتی جدید خواهد داشت. ویژگی کوچک و بزرگ شدن مرد مورچه ای در کمیک‌های مارول، آن هم بدون نیاز به Pym Particle ها، چیزی است که می‌تواند به اسکات و خانواده‌اش یک شانس مبارزه داده و به آن‌ها کمک کند تا از فضای کوانتوم فرار کنند.

فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania در تاریخ ۲۸ بهمن (۱۷ فووریه) اکران خواهد شد.

4 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا