توصیه‌های بازیگر فیلم Ant-Man 3 برای زنده ماندن در فضای کوانتوم!

رازهای بسیاری درباره فضای کوانتوم وجود دارد..

کاترین نیوتون (Kathryne Newton) بازیگر فیلم Ant-Man 3

کاترین نیوتون (Kathryne Newton) بازیگر فیلم Ant-Man 3 که نقش کسی لنگ (Cassie Lang) را ایفا می‌کند، اظهار کرده که برای زنده ماندن در فضای کوانتوم، باید ماده‌ای عجیب بخورند!

فیلم‌های سری مرد مورچه‌ای یا همان انت من، زمینه را برای معرفی جهان کوانتوم فراهم کردند و حتی در دومین اثر از این سری، توانستیم نگاهی کوتاه بر این دنیای عجیب داشته باشیم. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که پس از استفاده از فضای کوانتوم برای سفر در زمان در فیلم Avengers: Endgame، داستان درباره آن متفاوت شد و متوجه شدیم که ظاهرا سازندگان قصد دارند تا جزئیاتی بیشتری درباره آن را در آثار آینده MCU به تصویر بکشند.

حال شخصیت ابرشرور مولتی ورس ساگا، یعنی کانگ فاتح (Kang The Conqueror) رسما معرفی شده و می‌دانیم که یکی از قدرت‌های اصلی او، کنترل زمان است؛ چیزی که ارتباط مستقیم با فضای کوانتوم دارد. به همین دلیل نیز در فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania شاهد حضور کانگ فاتح در دنیای کوانتوم هستیم و ظاهرا این ورینت قصد دارد تا با به دست آوردن فناوری پیم (Pym Particles)، خط‌های زمانی مختلف را با خاک یکسان کند! (یا حداقل فعلا همین ایده درباره آن توسط کاربران دست به دست می‌شود).

اما فضای کوانتوم چطور است؟ ما در تریلرهای فیلم Ant-Man 3 دیده‌ایم که ظاهرا فقط کانگ و خانواده اسکات لنگ، تنها کسانی نیستند که در جهان کوانتوم حضور دارند. مردم خاصی در این جهان زندگی می‌کنند و حتی کانگ ارتش خاصی را برای خود در آن دارد که ظاهرا همگی ربات و هوش مصنوعی هستند. این در حالی است که شرایط زندگی در فضای کوانتوم خیلی با دنیای عادی فرق دارد و به همین دلیل نیز کاترین نیوتون، بازیگر فیلم Ant-Man 3 اخیرا به جزئیاتی درباره آن اشاره کرده است.

زنده ماندن در فضای کوانتوم به توصیف بازیگر فیلم Ant-Man 3

وقتی به جهان کوانتوم می‌رسید، باید یه مایع چسبناک بخورید. بعدش می‌تونید راحت برای خودتون بگردین و با مردم حرف بزنین. مزه‌ش هم فکر کنم خیلی خوب باشه، ولی کاربردیش اینه که شما اونو می‌خورید، بعد توی فضای کوانتوم می‌تونید با بقیه ارتباط برقرار کنین؛ اونا حرف شمارو می‌فهمن شما هم حرف اونارو می‌فهمین.

این صحبت هنگامی انجام شد که پاول راد (Paul Rudd) بازیگر نقش اسکات لنگ، عملا سعی می‌کرد تا از دادن این اطلاعات جلوگیری کند. این ممکن بود در نهایت به یک اسپویل بزرگ توسط کاترین نیوتون منجر شود، اما ظاهرا راد توانست ادامه مصاحبه را به بحث‌های حاشیه‌ای بکشاند و از خطر اسپویل جلوگیری کند.

کاترین نیوتون در فیلم Ant-Man 3 قرار است تا نقش کسی لنگ، دختر اسکات را بازی کند؛ کسی که در تریلرها دیده بودیم به زندان افتاده و سپس دستگاهی را طراحی کرده که رسما آن‌ها را به جهان کوانتوم می‌کشد. زره بنفش‌رنگ کسی در تصاویر منتشر شده از این فیلم بسیار واضح و مشخص است، و در آینده باید شاهد حضور او در آثار سینمایی بیشتری باشیم.

با این وجود در رابطه با ماده‌ای که بازیگر فیلم Ant-Man 3 درباره نوشیدن آن گفته بود، باید گفت که ظاهرا نقش آن در داستان خیلی مهم خواهد بود. در کل این مصاحبه پاول راد دخالتی را در صحبت‌های کاترین نیوتون نکرده بود، اما به محض شروع صحبت درباره این موضوع، او خیلی سریع جریان بحث را عوض کرد. به هر حال زندگی در فضای کوانتوم باید خیلی نسبت به دنیای عادی متفاوت باشد و این موضوع را می توان با نوشیدن ماده‌ای خاص برای ارتباط برقرار کردن در آن، درک کرد.

فیلم Ant-Man And The Wasp Quantumania در تاریخ ۲۸ بهمن (۱۷ فووریه) اکران خواهد شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا