پیتون رید پایان فیلمبرداری فیلم Ant-Man3 را اعلام کرد

خبر خوش برای طرفداران مرد مورچه‌ای

پایان فیلمبرداری فیلم Ant-Man3

فیلمبرداری فیلم Ant-Man3 به پایان رسیده است. یکی از مورد انتظارترین آثار استودیو مارول فیلم Ant-Man & The Wasp: Quantumania بوده، فیلمی که در آن با ابر شرور اصلی جدید مارول روبه‌رو خواهیم شد. با توجه به آنچه که در فصل اول سریال لوکی مشاهده کردیم با مرگ شخصیت He Who Remains اکنون کنگ فاتح به صورت رسمی  ابر شرور بعدی دنیای سینمایی مارول بوده که در فاز چهارم بیشتر با او آشنا خواهیم شد. 

مرد مورچه‌ای به صورت رسمی دنیای سینمای مارول را به جهان کوانتومی برد و در حقیقت با ایده شجاعانه خود به گروه انتقام جویان کمک کرد تا با استفاده از فضای کوانتومی باری دیگر به سنگ‌های ابدیت دست پیدا کرده و نیمی از مردم جهان را از ناپدیدی نجات دهند. 

مفهوم سفر در زمان و استفاده از علم فیزیک کوانتوم به لطف هنک پیم و شجاعت اسکات لنگ پا به MCU  گذاشت. با این حال بدون شک این دانش خطراتی را با خود به همراه خواهد داشت. کنگ فاتح شخصیتی است که بیشتر از دیگر شخصیت‌های مارول با مفهوم سفر در زمان و جهان کوانتم در ارتباط بوده است و اکنون با باز شدن درب‌های مولتی ورس به دنیای اسکات لنگ بدون شک او نیز در معرض خطر حمله کنگ قرار خواهد گرفت. 

در فیلم Ant-Man & The Wasp شاهد سفر هنک پیم به دنیای کوانتم و بازگشت همسر او جنت ون داین (Janet van Dyne) به جهان جهان عادی بودیم. جنت حدود ۳۰ سال در جهان کوانتوم حبس بوده و به نظر می‌رسد که این سفر ۳۰ ساله او را دچار تکامل و تغییر کرده است. 

با این حال هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در رابطه با تکامل وی از طریق جهان کوانتمی وجود دارد که در فیلم مردمورچه‌ای ۳ شاهد آن‌ها خواهیم بود. 

زنبورک سوار بر زره مرد مورچه‌ای در تصویر هنری فیلم Ant-Man & The Wasp: Quantumania

در فیلم Ant-Man & The Wasp شاهد سفر هنک پیم به دنیای کوانتم و بازگشت همسر او جانت ون داین (Janet van Dyne) به جهان جهان عادی بودیم. جانت حدود ۳۰ سال در جهان کوانتوم حبس بوده و به نظر می‌رسد که این سفر ۳۰ ساله او را دچار تکامل و تغییر کرده است. 

با این حال هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در رابطه با تکامل وی از طریق جهان کوانتمی وجود دارد که در فیلم مردمورچه‌ای ۳ شاهد آن‌ها خواهیم بود. با توجه به اعلام رسمی استودیو مارول، شخصیت شرور قسمت سوم فیلم Ant-Man کنگ فاتح خواهد بود و با توجه به عنوان فیلم،Quantumania  در این فیلم چیزهای زیادی در رابطه با فضای کوانتوم خواهیم آموخت.

اکنون کارگردان فیلم Ant-Man3 تصویری را منتشر کرده است که یک اثر هنری از مرد مورچه‌ای و زنبورک را به تصویر می‌کشد. در این اثر هنری که توسط مارک جیمز هیبلین (Mark James Hiblin) خلق شده است، زنبورک یا همان هوپ ون داین دختر هنک پیم با جسه کوچک خود بر زره مرد مورچه‌ای، اسکات لنگ که در اندازه بزرگ‌تری قرار دارد سوار شده که به احتمال زیاد آن‌ها از یک حمله خطرناک می‌گریزند یا به سمت هدفی حرکت می‌کنند.  

پیتون رید در قالب این پست اعلام کرد که فیلمبرداری و عکاسی فیلم مرد مورچه‌ای ۳ اکنون در اواخر ماه نوامبر به پایان رسیده و او بی صبرانه منتظر است تا حاصل زحمات خود و تیمش را با طرفداران به اشتراک بگذارد. فیلم مرد مورچه‌ای ۳ در تاریخ ۲۸ ماه جولای سال ۲۰۲۳ برابر با ۲۸ ماه بهمن سال ۱۴۰۱ اکران خواهد شد. پل راد (Paul Rudd) در نقش اسکات لنگ، مرد مورچره‌ای، اوانجلین لیلی (Evangeline Lilly) در نقش زنبورک، هوپ ون داین، مایکل داگلاس (Michael Douglas) در نقش هنک پیم، میشل فایفر (Michelle Pfeiffer) در نقش جنت ون داین، جاناتان میجرز (Jonathan Majors) در نقش کنگ فاتح و کاترین نیوتن (Kathryn Newton) در نقش کسی لنگ در این اثر حضور خواهند داشت. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا