نقدهای فیلم مرد مورچه ای 3 خبر از اثری حماسی و تماشایی می‌دهند

فیلمی بزرگ و تمام نشدنی

نقدهای فیلم مرد مورچه ای 3

به تازگی برخی نقدهای فیلم مرد مورچه ای 3 که برای تعدادی از منتقدان به صورت خصوصی اکران شده بود منتشر شده و خبر از اثری می‌دهند که ارزش تماشا کردن را دارد.

عملا یک هفته تا اکران فیلم Ant-Man 3 فاصله داریم و چنان که به نظر می‌‌رسد،‌ قرار است تا در این اثر سینمایی شاهد جزئیات بسیاری در رابطه با جهان کوانتوم باشیم؛‌ جایی که یکی از ورینت‌های کانگ فاتح (Kang The Conqueror) در آن گیر کرده و چاره بیرون آمدنش با اسکات لنگ (Scott Lang) خواهد بود.

در حقیقت فیلم Ant-Man 3 داستان را به سمت جزئیاتی می‌برد که زمینه را برای انتقام جویان 5 آماده می‌کنند، به همین جهت نیز از اهمیت خاصی برخوردار خواهد بود. همچنین اینکه این فیلم شروعی برا فاز پنجم دنیای سینمایی مارول است، آن را به یک مهره حیاتی برای MCU تبدیل می‌کند.

با این حساب بسیاری از طرفداران نگران هستند تا بعد از برخی اکران‌های نسبتا ناموفق در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول، این فیلم نیز آن‌ها را نا امید کند. با این وجود به گفته برخی از افرادی که به تازگی این فیلم را در اکران خصوصی مشاهده کرده‌اند، به نظر می‌رسد که Ant-Man And The Wasp: Quantumania انتظارات را برآورده خواهد کرد.

نظر منتقدان و نقدهای فیلم مرد مورچه ای 3

اریک دیویس (Erik Davis) از رسانه Fandango اظهار کرده که پس از تماشای فیلم Ant-Man 3، آن را یک اثر متفاوت، پر از صحنه‌های حساس و حتی در مواقعی خنده‌دار می‌داند. به گفته او، حتی در این فیلم، حس و حال فیلم‌های سری جنگ ستارگان نیز حس می‌شود!

فاز پنجم شروع شد! فیلم جدید انت من یه اثر سینمایی پر از توهم و صحنه‌های هیجان‌انگیزه و حساسه که همون طنز و حس همیشگی مارول رو هم حفظ می‌کنه. البته به علاوه اینکه اینجا کانگ بی‌رحم رو هم داریم. این فیلم جدید پر از حس و جزئیات شبیه به جنگ ستارگانه، و جالبه بدونین که موداک یه جنگجوئه! در حالی که کانگ همه چیو نابود می‌کنه.

سایر نقدهای فیلم مرد مورچه ای 3 هم دقیقه به همین موضوعات اشاره کرده‌اند، اما یک مورد خاص که درباره بینندگان این فیلم وجود دارد، این است که همه آن‌ها از صحنه پس از تیتراژ این اثر سینمایی و بازی جاناتان میجرز (Jonathan Majors) در نقش کانگ فاتح، تقدیر کرده‌اند.

به گفته این افراد، نبرد نهایی فیلم به حدی هیجان‌انگیز است که هیچ فیلم فاز چهارمی در حد آن نبوده و Ant-Man 3 یک شروع و پایه بسیار قوی برای فاز پنجم خواهد بود. کانگ به گفته این افراد یک ابرقدرت مهارنشدنی است، و از طرفی ظاهرا صحنه پس از تیتراژ به او (و احتمالا ورینت‌هایی که دارد) مربوط است. به هر حال می‌دانیم که این فیلم مستقیما به انتقام جویان 5 که با عنوان Kang’s Dynasty اکران می‌شود، مرتبط خواهد شد و از همین جهت نیز کاملا منطقی است که شاهد سکانس‌های پس از تیتراژ با محتوای فوق‌العاده هیجان‌انگیز باشیم.

با این وجود، باز هم با کل تعاریفی که با نقدهای فیلم مرد مورچه ای 3 از این اثر سینمایی شد، باید صبر کنیم تا خود آن را تماشا کنیم. سال گذشته نیز قرار بود تا Doctor Strange 2 در قالب یک اثر شدیدا هیجانی و مولتی ورسی معرفی شود، اما انتظارات طرفداران چنان که باید و شاید برآورده نشد. با این حال، نظر شما درباره این موضوع چیست؟ آیا فیلم Ant-Man 3 اثری متفاوت از آنچه که تاکنون در فاز چهارم MCU دیده‌ایم خواهد بود؟

4.6 5 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا