اشاره به ثور در فیلم مرد مورچه ای 3 و کشتن خدای رعد توسط کانگ فاتح!

انتقام جویان برای کانگ عددی نیستند

در ویدیو منتشر شده از Ant-Man 3 به ثور در فیلم مرد مورچه ای 3 اشاره می‌شود، در حالی که به نظر می‌رسد کانگ فاتح (Kang The Conqueror) او را کشته است!

مدت‌ها پیش ما طی یک خبر به شما اطلاع داده بودیم که در مراسم کامیک کان سال 2022 (که تابستان برگزار شد)، یک تیزر کمتر دیده شده از فیلم Ant-Man 3 منتشر شد که در آن، شخصیت کانگ فاتح با اسکات لنگ (Scott Lang) صحبت می‌کند. او به اسکات می‌گوید که تو یک انتقام جو (Avenger) هستی، آیا قبلا کشته بودمت؟!

همین دیالوگ کافی بود تا طرفداران دنیای سینمایی مارول یکبار دیگر مجذوب این جهان گسترده و عجیب و غریب بشوند! کانگ فاتح ابرشروری است که کشتن انتقام جویان برای او، کمترین کاری است که می‌تواند انجام بدهد. او خط‌های زمانی را بازنویسی می‌کند و با نابود کردن جهان‌های موازی در مولتی ورس، میلیاردها نفر را از هستی پاک می‌کند. با این حال در ویدیو منتشر شده بالا، می‌توانید جزئیات بیشتری از این دیالوگ‌های بین کانگ و اسکات را مشاهده کنید؛‌ جایی که کانگ به ثور (Thor) اشاره می‌کند!

جزئیات ویدیو اشاره به ثور در فیلم مرد مورچه ای 3

در این ویدیو اولین نکته‌ای که دیده می‌شود، این است که پشت سر کانگ فاتح، ظاهرا کسی لنگ (Cassie Lang) داخل یک قفس زندانی شده و به همین واسطه نیز کانگ می‌تواند اسکات را برای انجام دادن کاری که می‌خواهد، ترغیب کند.

او در مقابل انت من (Ant-Man) می‌ایستد و همان دیالوگی که در تریلرهای این اثر دیده بودیم را تکرار می‌کند؛ با این تفاوت که اینبار، ادامه این صحبت را هم می‌توانیم مشاهده کنیم؛‌ جایی که اسکات، کانگ را به اونجر بودن تهدید می‌کند و حتی می‌گوید که دیگر انتفام جویان را هم خبر کرده است!

البته اینکه اسکات انتقام جویان را خبر کرده یا که نه، ممکن است دروغی باشد که برای ترساندن کانگ گفته باشد، اما نکته قابل توجه اینجاست که کانگ انتقام جویان را می‌شناسد. او به اسکات می‌گوید آیا تا به حال تو را کشته بودم؟ تو شبیه به اونی که چکش داشت نیستی! این یک اشاره مستقیم به ثور و چکش معروف او، میولنیر (Mjolnir) است؛ چیزی که در فیلم Thor 4 دوباره به دست آورده بود.

با این حساب، ظاهرا کانگ بدون زحمت انتقام جویان را در جهان موازی خیلی راحت و بدون مشکل کشته است و با نابود کردن آن‌ها آشنایی کامل دارد. با این حال، جالب می‌شود اگر سکانس‌هایی از درگیری کانگ با اونجرهای دیگر جهان‌های موازی را ببینیم؛ موردی که کمی بعید به نظر می‌رسد.

فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania در تاریخ ۲۸ بهمن (۱۷ فووریه) اکران خواهد شد.

4.3 23 آراء
امتیاز مطلب

guest

34 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا