برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تصاویر فیلم Ant-Man 3 از زره کسی لنگ با بازی کاترین نیوتون رونمایی می‌کنند

زره مشابه دختر مرد مورچه‌ای (اما بنفش!)

تصاویر فیلم Ant-Man 3 از زره کسی لنگ با بازی کاترین نیوتون رونمایی می‌کنند ۰ ۱۲ دی ۱۴۰۱ سینمای جهان کپی لینک
تصاویر فیلم Ant-Man 3

در تصاویر فیلم Ant-Man 3 که به تازگی منتشر شده‌اند، می‌توانید شاهد زره کسی لنگ (Cassie Lang)، دختر اسکات باشید که در فضای کوانتوم قرار دارد.

چیزی تا پخش فیلم سوم از سری Ant-Man باقی نمانده و به تازگی اخبار بسیاری درباره آن منتشر می‌شوند. برای مثال طی چند روز گذشته دیدیم که تاریخ انتشار تریلر بعدی این اثر سنیمایی مشخص شد و از طرفی، یک تیزر کوتاه از آن نیز در فضای مجازی منتشر شد که ظاهرا از نسخه تلویزیونی آن لو رفته بود. با این وجود، به تازگی چند تصویر جالب از فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania منتشر شده که در آن‌ها، می‌توانید شاهد زره جدید کسی لنگ با بازی کاترین نیوتون (Kathryne Newton) باشید.

چنان که در این عکس‌ها دیده می‌شود، زره کسی مورد تازه‌ای نسبت به چیزی که پدرش و واسپ می‌پوشند ندارد، اما از آنجا که این اولین لباس ابرقهرمانی او است، در آینده و حتی در همین فیلم، احتمالا شاهد پیشرفت‌های مختلفی روی آن خواهیم بود. با این وجود نکته‌ای که درباره این زره جدید مطرح می‌شود این است که کسی آن را از کجا با خود آورده؟

ما در تریلر این فیلم دیدیم که کسی دستگاهی را اختراع کرده که به واسطه آن، می‌تواند با افراد در فضای کوانتومی ارتباط برقرار کند. اما فرستادن سیگنال به داخل فضای کوانتومی،‌ او را به همراه سایر اعضای خانواده‌اش به داخل آن می‌کشاند و در نهایت، می‌بینیم که داخل این جهان متفاوت، اتفاقات عجیبی می‌افتند که یکی از آن‌ها ملاقات با کانگ فاتح (Kang The Conqueror) و ارتش بزرگی است که همراه با خود دارد. این در حالی است که وقتی این افراد وارد فضای کوانتوم می‌شوند، هیچکدام زره خاصی به تن ندارند و ناگهان در سکانس‌های بعدی، می بینیم که آن‌ها لباس قبلی و ابرقهرمانی خود را پوشیده‌اند!

این مورد در حالی اتفاق می‌افتد که اسکات و خانواده‌اش در فضای کوانتوم، حتی اگر یک ساعت را بگذرانند مساوی با یک سال در خط زمانی واقعی است و مشابه آن را بین دو فیلم Ant-Man 2 و Endgame دیده بودیم؛ جایی که اسکات برای مدتی کوتاه در فضای کوانتوم بود و در خط زمانی او، پنج سال گذشته بود! بدین ترتیب، اینکه چطور آن‌ها موفق شده‌اند تا این زره‌ها را به دست بیاورند مشخص نیست؛ شاید هم از قبل آن‌ها را به همراه خود داشته‌اند و به نحوی همراه با خود به فضای کوانتوم برده‌اند.

دو نکته بسیار جالب در تصاویر فیلم Ant-Man 3 درباره کسی لنگ

اگر با دقت به تصاویر بالا نگاه کنید، در آن‌ها انت من و واسپ روی کلاه‌های خود دو شاخک برای ارسال و دریافت سیگنال دارند، اما روی کلاه کسی، شاخک‌ها بسیار کوتاه‌تر هستند. همچنین در یکی دیگر از تصاویر، می‌بینیم که انت من و واسپ را با نام ابرقهرمانی آن‌ها نشان داده‌اند، اما کسی با همان عنوان Cassie در تصویر ظاهر شده است. این موضوع کمی جالب است، بخصوص اینکه هنوز هیچ نام ابرقهرمانی برای این شخصیت انتخاب نشده و احتمالا در صحنه‌هایی از این فیلم باید شنونده آن باشیم.

در داستان‌های کمیک بوکی مارول، کسی لنگ ابتدا با نام Stature خوانده می‌شود و با همین نام به فعالیت‌های ابرقهرمانی می‌پردازد. اما پس از مدتی، یک زره بنفش رنگ را ساخته و هویت خود را به Stinger تغییر می‌دهد؛ چیزی که در تصاویر فیلم Ant-Man 3 شاهد آن هستیم و احتمالا در آینده اطلاعات بیشتری از آن منتشر می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments