شایعات اخیر خبر از ساخت فیلم مرد مورچه ای 4 می‌دهند

آیا مرد مورچه‌ای بازمی‌گردد؟

شایعات اخیر خبر از ساخت فیلم مرد مورچه ای 4 می‌دهند نرگس کریمی پور ۴ ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ مارول
ساخت فیلم مرد مورچه ای 4

اخیرا شایعاتی منتشر شده که خبر از ساخت فیلم مرد مورچه ای 4 داده و پیش از اکران دومین دنباله این عنوان طرفداران را هیجان زده کرده است.

فیلم مرد مورچه ای 3 یکی از موردانتظار‌ترین آثار دنیا سینمایی مارول در سال جاری به حساب آمده و به عنوان اولین فیلم از فاز پنجم این جهان سینمایی، ابرشرور بعدی مارول یعنی کنگ فاتح (Kang The Conquerer) با بازی استثنایی جاناتان میرز (Johnathan Majors) را به بینندگان معرفی می‌کند. زمان طولانی تا اکران قسمت سوم فرنچایز مرد مورچه‌ای باقی نمانده و انتظار می‌رود که این اثر یکی از قوی‌ترین عناوین دنیای مارول در بین آثاری که اخیرا منتشر شده باشد و به گونه‌ای این جهان سینمایی را باری دیگر به اوج خود بازگرداند.

برخی از طرفداران این جهان سینمایی باور دارند که پس از فیلم انتقام جویان پایان بازی و اتمام فاز سوم دنیای سینمایی مارول این جهان دیگر مانند گذشته عمل نکرده و فاز چهارم مارول ضعیف‌ترین بخش از این جهان است. با این حال آثار جالبی مانند فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home)، سریال لوکی (Loki) و مجموعه وانداویژن (Wandavision) نیز در این فاز قرار داشتند و عملکرد نسبتا خوبی را از خود ارائه دادند اما در ادامه این فاز آثاری مانند سریال شی‌هالک (She-Hulk) و فیلم ثور ۴ (Thor: Love And Thunder) موفق نشدند تا طرفداران را آنگونه که باید از خود راضی نگه دارند، با توجه به این موضوع شاید استودیو مارول هنوز هم به کمک اثر هیجان انگیزی مانند فیلم مرد مورچه‌ای که همواره آثار این سری فیلم از موفق‌های مارول به حساب آمده‌اند نیاز داشته باشد تا خود را باری دیگر به طرفداران ثابت کند.

سران استودیو مارول اخیرا در این رابطه عنوان کرده‌اند که آن‌ها از ایده ساخته شدن قسمت چهارم فیلم مرد مورچه ای استقبال می‌کنند و به این موضوع فکر خواهند کرد، حتی همین حالا تیم سازنده فرنچایز مرد مورچه‌ای روی این پروژه همفکری می‌کنند. همچنین آن‌ها همواره پس از اتمام ساخت یک اثر و اکران آن به دنبال ارائه داستان‌‌های جدید می‌گردند.

با توجه به این موضوع که فیلم مرد مورچه‌ای برای برخی منتقدین پخش شده و نظر آن‌ها هم بسیار مثبت بوده است، به نظر می‌رسد که مسیر MCU هنوز برای اسکات لنگ به مقصد نرسیده و او همچنان در آثار بعدی دنیای مارول مخصوصا عنوان انتقام‌جویان بعدی هم حاضر خواهد شد. پیشتر شایعاتی منتشرشده بودند که خبر از مرگ احتمالی مرد مورچه‌ای در فیلم انت من 3 می‌دادند اما ظاهرا او از حملات کنگ جان سالم به در خواهد برد و باری دیگر در فیلم Avengers: The Kang Dynasty با او مواجه خواهد شد.

مسئولین استودیو مارول هنوز اطلاعات موثقی در رابطه با این موضوع که چند درصد احتمال ساخت فیلم مرد مورچه ای در حقیقت وجود دارد و این اثر به چه موضوعی خواهد پرداخت ارائه نداده‌آند اما با استناد به شایعات و موفقیت حدودی دومین دنباله فیلم مذکور احتمال ساخته شدن دنباله بعدی نیز بسیار بالا است. پخش شایعات خبر ساخت فیلم مرد مورچه ای 4 درست پیش از اکران سومین قسمت این عنوان ثابت می‌کند که استودیو مارول از موفقیت و محبوبیت قسمت سوم در آینده مطمئن است و قصد دارد تا در آینده نیز روی این فرنچایز بیشتر سرمایه گذاری کند.

3.8 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا