کارگردان فیلم Ant-Man 3 درباره حضور افتخاری‌ افراد هیجان انگیزی در این اثر صحبت کرد

سورپرایزهای زیادی تو راهه..

کارگردان فیلم Ant-Man 3 درباره حضور افتخاری‌ افراد هیجان انگیزی در این اثر صحبت کرد پارسا خلیلی ۱ ۰۷ مرداد ۱۴۰۱ مارول
کارگردان فیلم Ant-Man 3

فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania یکی از محوری‌ترین فیلم‌های فرنچایز از زمان پایان یافتن The Infinity Saga به‌شمار می‌رود. این دنباله پرسروصدا که فاز پنجم دنیای سینمایی مارول را آغاز خواهد کرد شامل حضور افتخاری‌های هیجان انگیزی خواهد بود که کارگردان فیلم Ant-Man 3 درباره آنها صحبت کرده است.

قسمت سوم مرد مورچه‌ای اسکات لنگ پاول راد (Paul Rudd) و هوپ ون داین اوانجلین لیلی (Evangeline Lilly) را به اعماق قلمرو کوانتومی برده و به آنها اجازه می‌دهد پس از استفاده اسکات از این قلمرو برای نجات نیمی از بشریت در Avengers: Endgame، بیشتر در مورد آن تحقیق کنند. اگرچه این فیلم تحولات جدید هیجان انگیزی مانند لباس ارتقا یافته اسکات و معرفی کسی لنگ به‌عنوان یک ابرقهرمان را شامل می‌شود، از طرفی هم آنها را با سرسخت‌ترین ابرشرور کمیک‌ها، یعنی کنگ فاتح جاناتان میجرز (Jonathan Majors) رو به رو می‌کند.

حضور افتخاری‌های شوکه کننده در فیلم Ant-Man 3

جدای از تیزر کوتاه منتشر شده در کمیک کان و اولین نگاه به ظاهر جدید موداک، هنوز سورپرایزهای بسیار زیادی مثل جزئیات داستان یا حضور افتخاری‌های متعدد وجود دارد که قبل از به نمایش در آمدن فیلم از دید همه پنهان می‌ماند. سورپرایزهایی که کارگردان فیلم Ant-Man 3 همراه با پاول راد در گفتگو با Access، دربارش صحبت کردند.

راد از علاقه خود نسبت به ایفای نقش مرد مورچه‌ای گفت و اشاره کرد که بازی کردن نقش یک مرد معمولی که با وضعیت خود به‌عنوان یک ابرقهرمان درگیر است، بسیار لذت بخش است.

خب، بازی کردن نقش یک مرد معمولی که در این شرایط خارق‌العاده قرار گرفته، بسیار کننده است. اسکات بعد از ماجراجویی‌های اخیر خود با وضعیتش به‌عنوان یک ابرقهرمان درگیر است. به همین خاطر قرار گرفتن در چنین موقعیتی یک چالش سرگرم کننده و لذت بخش است.

پیتون رید (Peyton Reed)، کارگردان پروژه نیز با اشاره به حضور افتخاری‌های هیجان ‌انگیز که طرفداران ممکن است در قلمرو کوانتومی با آنها رو به رو شوند، انتظارات را حسابی بالا برد.

بله، طرفداران ممکن است در قلمرو کوانتومی شاهد چهره‌های شگفت‌انگیزی باشند و ما بسیار هیجان زده هستیم تا واکنش آنها را ببینیم.

راد همچنین در مصاحبه‌ای جداگانه با Stage Right Secrets توضیح داد که ادامه ایفای نقش اسکات لنگ در MCU چقدر برایش لذت بخش است و هرگز فکرش را نمی‌کرده که بتواند این نقش را برای مدتی طولانی به تصویر بکشد.

هرگز فکرش را نمی‌کردم که بتوانم دوباره به این نقش برگردم و ادامه داستان اسکات لنگ را در MCU به تصویر بکشم. همکاری با مارول تجربه‌ای لذت بخش است، زیرا هر بار که لباس مرد مورچه‌ای را می‌پوشم و در پروژه جدیدی حاضر می‌شوم، با افراد جدیدی ملاقات می‌کنم یا دوستان قدیمی را می‌بینم. به همین دلیل هرگز از ادامه ایفای نقش اسکات لنگ در MCU سیر نمی‌شوم.

کوین فایگی (Kevin Feige)، با انتشار تیزر کوتاه Ant-Man 3 در کمیک کان، تایید کرد که شخصیت MODOK نقش مهمی در داستان فیلم خواهد داشت، اگرچه خط داستانی و چهره جدیدش هنوز یک راز باقی مانده است. آن حضور افتخاری هیجان انگیز که پیتون رید در مورد آن صحبت کرد می‌تواند کوری استول (Corey Stoll) باشد، ستاره‌ای که طبق شایعات مطرح شده، پس از بازی در نقش ابرشرور اولین فیلم Ant-Man، قراره در قامت MODOK ظاهر شود.

درن کراس ملقب به یلوجکت آخرین بار در پایان اولین فیلم Ant-Man دیده شد، زمانی که پیرو نابود شدن قطعه اصلی لباسش، به قلمرو کوانتومی تبعید شد. با توجه به صحبت‌های راد درباره ملاقات با دوستان قدیمی، احتمال حضور کوری استول به‌عنوان MODOK در این فیلم بسیار بالا است. البته تمام این موارد تنها در قالب شایعه مطرح شده و هنوز هیچ چیزی توسط فایگی تایید نشده است. احتمالا در رویداد D23 دیزنی اطلاعات بیشتری از فیلم به اشتراک گذاشته شود.

فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania با اکران در تاریخ ۱۷ فوریه سال ۲۰۲۳ (۲۸ بهمن سال ۱۴۰۱) فاز پنجم دنیای سینمایی مارول را آغاز خواهد کرد.

نظر شما در این رابطه چیست؟ شاهد حضور چه کسانی در فیلم مرد مورچه‌ای ۳ خواهیم بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا