تصویر جدید فیلم Ant-Man 3 اسکات و کسی را در قلمروی کوانتومی نشان می‌دهد

گیر افتاده در قلمروی کوانتومی

تصویر جدید فیلم Ant-Man 3

تصویر جدید فیلم Ant-Man 3 اسکات لنگ (Scott Lang) با بازی پل راد (Paul Rudd) و کسی لنگ (Cassie Lang) با بازی کاترین نیوتون (Kathryn Newton) را نشان می‌دهد که در قلمروی کوانتومی گیر افتاده‌اند.

اخیرا تصویر جدید فیلم Ant-Man 3 با نام کامل Ant-Man and the Wasp: Quantumania منتشر شده است که نشان می‌دهد اسکات لنگ و کسی لنگ در قلمروی کوانتومی گیر کرده‌اند. اسکات لنگ که اولین حضور خود را پس از فیلم Avengers: Endgame در این اثر تجربه می‌کند، به همراه هوپ ون داین (Hope Van Dyne) که با نام واسپ (Wasp) شناخته می‌شود و اوانجلین لیلی (Evangeline Lilly) نقشش را ایفا کرده است و همچنین والدینش، هنک پیم (Hank Pym) با بازی مایکل داگلاس (Michael Douglas) و جنت ون داین (Janet Van Dyne) با بازی میشل فایفر (Michael Pfieiffer) و دخترس کسی لنگ، به قلمروی کوانتومی می‌رود. نقش کسی لنگ را پیش از این ابی رایدر فورتسون (Abby Ryder Fortson) در دوران نوجوانی او در فیلم‌ای قبلی Ant-Man و فیلم Avengers: Endgame ایفا کرده بود، اما اکنون کاترین نیوتون که یکی از بازیگران معروف سریال Big Little Lies است، این شخصیت را به تصویر کشیده است.

اکنون تصویر جدید فیلم Ant-Man 3 توسط رسانه توتال فیلم (Total Film) از گیمز رادار (Games Radar) ارائه شده است. این تصویر جدید شخصیت‌های اسکات لنگ و کسی لنگ را نشان می‌دهد که در قلمروی کوانتومی به دام افتاده‌اند و به طرز شومی به دوردست خیره شده‌اند. اسکات لباس مرد مورچه‌ای خود را در این تصویر پوشیده است، اما کسی هنوز لباس مخصوص خود را دریافت نکرده است. این می‌تواند به این معنا باشد که این تصویر مربوط به اوایل فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania است. شما در زیر می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

چرا قلمروی کوانتومی در فیلم Ant-Man 3 بسیار مهم است؟

همان طور که توسط تریلر فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania نشان داده می‌شود، کسی لنگ یک دستگاه مرموز می‌سازد که سیگنال‌ها را به قلمروی کوانتومی ارسال می‌کند. این دستگاه به طور اتفاقی پدر او و کل خانواده پیم را به بعد دیگر می‌کشاند، جایی که جنت و اسکات هر دو قبلا در آن گیر کرده بودند. در آن جا، آن‌ها با شرور بزرگ بعدی دنیای سینمایی مارول (MCU) یا به عبارتی تانوس (Thanos) بعدی این جهان، یعنی کانگ فاتح (Kang the Conqueror) با بازی جاناتان میجرز (Jonathan Majors) آشنا می‌شوند که او نیز در قلمروی کوانتومی به دام افتاده است و از اسکات لنگ می‌خواهد که به او کمک کند تا از آن جا خارج شود.

همان طور که از عنوان فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania مشخص است، سومین فیلم Ant-Man عمدتا در قلمروی کوانتومی اتفاق می‌افتد و به گفته تهیه‌کننده آن استفان بروسارد (Stephen Broussard)، شخصیت‌ها، دنیاها، سیاست‌ها و تاریخ مختلف آن را بررسی می‌کند. با معرفی کانگ فاتح در این اثر، نه تنها شاهد زمینه‌چینی برای رویدادهای دو فیلم Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars هستیم، بلکه قرار است نگاهی عمیق‌تر به پایگاه اصلی او یعنی قلمروی کوانتومی داشته باشد و احتمالا این مکان در آینده بارها در سراسر حماسه مولتی‌ورس مورد بازبینی قرار خواهد گرفت.

قلمروی کوانتومی قبلا چند بار در آثار مختلف دنیای سینمایی مارول دیده شده است، اما فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania باید رازهایی را در مورد بعد معمایی آن فاش کند. در طول تریلر، جنت به هوپ اعتراف می‌کند که او اسراری را پنهان کرده است، احتمالا در دوره ۳۰ ساله‌ای که در قلمروی کوانتومی داشت. این اثر با معرفی یک شخصیت شرور بزرگ و ارائه یک محیط پراهمیت و کاوش عمیق‌تر، در آینده دنیای سینمایی مارول نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania در تاریخ ۱۷ فوریه ۲۰۲۳ (۲۸ بهمن ۱۴۰۱) به صورت اختصاصی در سالن‌های سینما اکران خواهد شد. پیتون رید (Peyton Reed)، کارگردان دو قسمت قبلی مجموعه فیلم‌های Ant-Man و دو قسمت از سریال محبوب سرویس اشتراکی دیزنی پلاس (+Disney) یعنی The Mandalorian وظیفه کارگردانی این اثر را بر عهده داشته است و همچنین جف لاونس (Jeff Loveness)، نویسنده چند قسمت از سریال پرطرفدار Rick and Morty فیلمنامه این اثر را به نگارش درآورده است. او همچنین یکی از نویسندگان فیلم مورد انتظار Avengers: The Kang Dynasty نیز هست.

2.2 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا