برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

نام موقت Ant-Man 3 احتمالا به شخصیت شرور داستان اشاره دارد

کانگ فاتح ظاهرا دشمن سرسختی خواهد بود

نام موقت Ant-Man 3 احتمالا به شخصیت شرور داستان اشاره دارد ۰ ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک

به لطف گزارشی که ساعاتی قبل روی خروجی وب سایت ComicBook.com قرار گرفت، نام موقت Ant-Man 3 مشخص شده است.

حدودا دو دهه بعد از اینکه مرد مورچه‌ای به دنیای کمیک بوک‌ها ورود پیدا کرد، استن لی (Stan Lee) تصمیم گرفت با همکاری نیو ورلد پیکچرز یک اقتباس سینمایی با محوریت او بسازد. از آن‌جایی که والت دیزنی پیکچرز در همان بازه‌ی زمانی مشغول ساخت Honey, I Shrunk the Kids بر اساس ایده‌ی مشابهی بود، لی راه به جایی نبرد. با گذشت حدودا بیست سال، ساخت اقتباس سینمایی مرد مورچه‌ای به صورت جدی مطرح شد اما هر بار اتفاقی رخ داد و پروژه‌ی مورد نظر به در بسته خورد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه دنیای سینمایی مارول گسترش پیدا کرد و تصمیم گرفته شد اسکات لنگ به جمع شخصیت‌های حاضر در این فرنچایز بپیوندد.

Ant-Man در سال ۲۰۱۵ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای رفت و علی‌رغم ناشناخته بودن مرد مورچه‌ای در میان مخاطبان عام سینما توانست موفقیت تجاری قابل‌قبولی را به ثبت رسانده و شرایط را برای ساخت دنباله مهیا کند. سه سال بعد، قسمت دوم به سینماها آمد. این اثر Ant-Man and the Wasp نام داشت و از اهمیت بسیار زیادی در خط داستانی سنگ‌های ابدیت برخوردار بود. اسکالت لنگ در جریان این فیلم به اطلاعاتی درباره‌ی دنیای کوانتوم دست یافت که به او و دیگر انتقامجویان کمک کرد راهی برای مقابله با تانوس و برگرداندن جهان به حالت قبل پیدا کنند. همان‌طور که انتظار می‌رفت، قسمت سوم در دست ساخت بوده تا دنیای کوانتوم بیشتر از قبل مورد کندوکاش قرار بگیرد.

وب سایت Comic Book با انتشار یک گزارش نام موقت Ant-Man 3 را لو داده است. با توجه به مطلب، این پروژه تحت عنوان GOAT Rodeo جلوی دوربین می‌رود. تیم‌های تولید از نام موقت در روند فیلمبرداری استفاده می‌کنند تا از جلب توجه مردم و رسانه‌ها اجتناب کرده باشند. نام‌های موقت گاهی اوقات شامل اشاره‌های مستقیم و غیرمستقیمی به وقایع داستان می‌شود و گاهی اوقات کوچک‌ترین ارتباطی با فیلمنامه ندارند. اگر فرض کنیم احتمال اول صحت دارد، می‌توان گفت اصطلاح GOAT Rodeo به شرایط حاکم بر فیلم اشاره می‌کند.

با جستجویی کوچک در اینترنت می‌توان فهمید GOAT Rodeo به شرایطی اشاره دارد که در آن همه چیز برخلاف انتظار پیش رفته و هیچ کاری از دست هیچ فردی بر نمی‌آید. تنها گزینه‌ی موجود، نشستن در فاصله‌ای دور و تماشای شرایطی است که هر لحظه بر وخامت آن اضافه می‌شود. اگر گمانه‌زنی‌ها صحیح باشد، می‌توان گفت کانگ فاتح (Kang the Conqueror) دردسرهای زیادی را برای شخصیت‌های مجموعه‌ی مرد مورچه‌ای ایجاد خواهد کرد. در صورتی که با او آشنایی ندارید، باید بگوییم یک دانشمند در قرن سی و یک میلادی است. کانگ پس از آشنایی با تکنولوژی سفر در زمان تصمیم می‌گیرد به زمان‌های مختلف سفر کرده تا نقشه‌های خود را پیاده کند.

سومین اقتباس سینمایی مرد مورچه‌ای با نام رسمی Ant-Man and the Wasp: Quantumania شناخته شده و در حال حاضر تاریخ اکرانی ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments