1%
  • 0/10

چرا مارول از انتشار صحنه پس از تیتراژ انت من 3 پشیمان شده است؟

دردسرهای جدید مارول

چرا مارول از انتشار صحنه پس از تیتراژ انت من 3 پشیمان شده است؟ ۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
صحنه پس از تیتراژ انت من 3

استودیو مارول (Marvel) احتمالا بعد از انتشار صحنه پس از تیتراژ انت من 3، از پخش این سکانس پشیمان شده است. علاوه بر نقش اصلی جاناتان میجرز (Jonathan Majors) در نقش کانگ فاتح در فیلم انت من 3 که از فیلم‌های فاز 5 بود، این فیلم شامل دو سکانس بعد از تیتراژ هم بود که این بازیگر در چندین نسخه از شخصیت کانگ را بازی می‌کرد. 

با توجه به مشکلات حقوقی مداوم ماجرز که در اواخر مارس شروع شد، نه تنها نقش او در MCU برای مارول مشکل ساز شده، بلکه این مسئله برای مرتبط سازی این جریان به دنیای Multiverse هم احتمالا دردسرساز خواهد بود. چند هفته پس از بازی جاناتان میجرز در Ant-Man 3 و Creed 3، این بازیگر به اتهام تجاوز در شهر نیویورک دستگیر شد. در روزها و هفته‌های بعد، جزئیات بیشتری فاش شد و میجرز از پروژه‌ها و تبلیغات آینده کنار گذاشته شد. 

در حال حاضر پرونده این بازیگر در دست بررسی است و دادگاه بعدی او برای 13 ژوئن تعیین شده است. در حالی که استودیو مارول هنوز در مورد این وضعیت اظهار نظر نکرده است، احتمال اینکه استودیو به میجرز پایبند بماند کم است، که این مسئله منجر به افزایش حدس‌ها در مورد بازگرداندن این بازیگر می‌شود. مشکل اینجاست که تصویر میجرز قبلاً به عنوان چهره کانگ فاتح به خوبی تثبیت شده، واقعیتی که فصل 2 لوکی را هم پیچیده می‌کند، چون صحنه پس از تیتراژ انت من 3 کوانتومانیا نقش میجرز را در نقش ویکتور تایملی (Victor Timely) تایید کرد.

صحنه پس از تیتراژ انت من 3
شورای کانگ‌ها
صحنه پس از تیتراژ انت من 3
شورای کانگ‌ها
صحنه پس از تیتراژ انت من 3
شورای کانگ‌ها

صحنه دوم Quantumania پس از اعتبارسنجی، مسلماً در میان طرفداران محبوبیت زیادی ایجاد کرد چون شورای کانگ‌ها، مجموعه ای از نسخه‌های مختلف دنیاهای دیگر را از کانگ نشان داد، و داستان فیلم Avengers: The Kang Dynasty را پایه ریزی کرد. از آنجایی که میجرز چهره لایو اکشن کانگ بوده، تمام نسخه‌های شخصیت خود را در این سکانس بازی کرد، از جمله Immortus، Scarlet Centurion، Rama-Tut، و تعدادهای بی‌شماری دیگر از اربابان زمان.

استودیو مارول روی جاناتان میجرز شرط بندی بزرگی کرده است، و تاثیر او کمتر از مرد آهنی نیست. فیلم مرد آهنی وظیفه راه اندازی MCU را بر عهده داشت. اگر او شکست می خورد، احتمالاً MCU نیز شکست می‌خورد. بله، کانگ یک ابرشرور است و نه یک قهرمان، اما او به عنوان ستونی برای Multiverse در نظر گرفته شده بود، درست مانند مرد آهنی در Infinity saga و این سکانس پس از تیتراژ خاص کوانتومانیا قرار بود چارچوبی برای استارت داستان باشد. 

اگر مارول در واقع ستون اصلی Multiverse خود را بازسازی کند، سوال فقط این نیست که چه کسی جایگزین میجرز خواهد شد، بلکه این است که مارول چگونه پایه‌ای را که قبلاً گذاشته شده است، اداره خواهد کرد. صرف نظر از اینکه استودیو چگونه به این داستان وارد می‌شود، به جرات می‌توان گفت که یکی از بزرگترین صحنه‌های پس از تیتراژ تا به امروز مارول، اکنون یکی از بزرگترین موانع آن است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments