صحنه پس از تیتراژ مرد مورچه ای 3 به انتقام جویان بعدی مرتبط است

سلسه کانگ آغاز می‌شود..

صحنه پس از تیتراژ مرد مورچه ای 3

طبق اعلام افرادی که در اکران خصوصی فیلم را تماشا کرده‌اند، به نظر می‌رسد که صحنه پس از تیتراژ فیلم مرد مورچه ای 3 به انتقام جویان 5 مربوط خواهد بود.

فیلم‌ها و آثار دنیای سینمایی مارول به صورت یک تصویر کلی، همگی به هم وصل هستند و در یک مولتی ورس داستان آن‌ها روایت می‌شود. حال به جز اشاره‌های مستقیم و غیر مستقیمی که در فیلم‌ها و سریال‌ها به همدیگر می‌شود، سکانس‌های پس از تیتراژ استودیو مارول (Marvel Studios) بین طرفداران بسیار شناخته شده و معروف است؛ طوری که از همان ابتدای کار با فیلم Iron Man، ما شاهد یک سکانس پس از تیتراژ با رونمایی از تیم اونجرز (Avengers) بودیم.

معمولا سکانس‌های پس از تیتراژ آثار دنیای سینمایی مارول، جزئیاتی را درباره فیلم‌ها و پروژه‌های بعدی مشخص می‌کنند و طرفداران را برای ادامه داستان، در اوج هیجان نگه می‌دارند. اما همیشه قرار نیست تا این صحنه‌ها معنا و مفهوم خاصی داشته باشند؛ مانند سکانس پس از تیتراژ دوم فیلم Doctor Strange 2 که نشان می‌داد در جهان ۸۳۸، همان فروشنده پیتزا که توسط استرنج طلسم شده بود، بالاخره از کتک زدن خودش دست بر می‌دارد.

با این حال ما تنها یک هفته تا اکران فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania فاصله داریم و چنان که به نظر می‌رسد، قرار است تا شاهد ارتباط مستقیم این اثر سینمایی، با فیلم انتقام جویان 5 باشیم. این موضوع را کوین فایگی (Kevin Feige)، مدیر استودیو مارول چند ماه پیش تایید کرده بود و حال به نظر می‌رسد که این اتفاق از طریق سکانس پس از تیتراژ این اثر سینمایی رخ خواهد داد.

دو صحنه پس از تیتراژ برای فیلم مرد مورچه ای 3 در نظر گرفته شده است

به گفته افرادی که فیلم Ant-Man 3 را به صورت اختصاصی در سالن‌های خالی سینما تماشا کرده‌اند، به نظر می‌رسد که دو صحنه پس از تیتراژ برای این اثر سینمایی وجود دارد که یکی پس از اتمام تیتراژ اولیه و انیمیشنی فیلم، و دومی پس از پایان کل تیتراژ و سیاه شدن صفحه، پخش خواهند شد.

چنان که گزارش شده، ظاهرا هر دو سکانس پس از تیتراژ فیلم مرد مورچه ای 3 بسیار مهم هستند و به نحوی داستان را به انتقام جویان 5 مرتبط می‌کنند. به هر حال ابرشرور حاضر در این فیلم، یعنی کانگ فاتح (Kang The Conqueror)، کسی است که خود قرار است تا در Avengers 5 ابرقهرمانان داستان را به چالش بکشد؛ به همین ترتیب نیز منطقی است که صحنه پس از تیتراژ این فیلم نیز به او مرتبط باشد.

با این وجود، جزئیاتی درباره اینکه چطور این کار انجام می‌شود و در صحنه پس از تیتراژ چه چیزی پخش می‌شود، هنوز در دسترس نیست. این در حالی است که می‌دانیم کانگ فاتح در مولتی ورس سینمایی مارول، ورینت‌های بسیاری دارد که یکی از دیگری بیشتر تشنه فتح کردن جهان‌های موازی هستند. به همین ترتیب نیز ممکن است که در این سکانس پس از تیتراژ، جزئیاتی درباره نسخه‌های مختلف کانگ را مشاهده کنیم.

فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania در تاریخ ۲۸ بهمن (۱۷ فووریه) اکران خواهد شد.

3.5 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا