برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ابرشرور فیلم Ant-Man 3 – موداک در سریال Loki هم دیده شده بود!

چه بلایی سر یلوجکت آمد؟

ابرشرور فیلم Ant-Man 3 – موداک در سریال Loki هم دیده شده بود! ۰ ۲۷ دی ۱۴۰۱ سینمای جهان کپی لینک
ابرشرور فیلم Ant-Man 3 - موداک در سریال Loki

یکی از جزئیات جالب سریال Loki نشان می‌دهد که ظاهرا ابرشرور فیلم Ant-Man 3 در آن حضور داشته و صورت غیرمستقیم به شخصیت موداک اشاره می‌شود!

در فیلم سال ۲۰۱۵ Ant-Man دیده بودیم که شخصیتی با نام درن کراس (Darren Cross)‌ با بازی کوری استول (Corey Stoll)، قصد دارد تا از تکنولوژی هنک پیم (Hank Pym) سواستفاده کند و برای منافع شخصی،‌ از آن بهره ببرد. به همین دلیل نیز پیم از اسکات لنگ (Scott Lang) درخواست می‌کند تا در ازای آزادی خود، زره مرد مورچه‌ای را بپوشد و جلوی کراس را بگیرد. با این حال، ابرشرور فیلم Ant-Man با زرهی تحت عنوان یلوجکت (Yellow Jacket) در مقابل اسکات ظاهر می‌شود، تا اینکه مرد مورچه‌ای در نهایت او را به جهان کوانتوم می‌فرستد.

با این حال نکته قابل توجه اینجاست که پس از محو شدن یلوجکت در فضای کوانتوم و بازگشت اسکات لنگ به خط زمانی خود، دیگر هیچ خبری از این ابرشرور نشد. این در حالی بود که پس از انتشار تریلر دوم فیلم Ant-Man 3 ما مجددا شاهد حضور کوری استول، اینبار در قالب شخصیت موداک (MODOK) هستیم! اما آیا می‌دانستید پیش از آنکه استول در فیلم Ant-Man 3 حاضر شود، ابتدا در فصل اول سریال Loki دیده شده بود؟

اشاره به ابرشرور فیلم Ant-Man 3 در سریال لوکی

بازیگر نقش درن کراس، مدت‌ها پیش هنگامی که فیلم‌های قبلی سری Ant-Man اکران می‌شدند، اظهار کرده بود که این پایان کار او در دنیای سینمایی مارول نیست، به همین دلیل نیز طرفداران بی‌صبرانه منتظر بودند تا بدانند که یلوجکت در آینده چطور به MCU بازمی‌گردد. با این حال، برخی طرفداران تیزبین هنگامی که سریال Loki پخش می‌شد،‌ متوجه اشاره‌ای شدند که کلا یلوجکت را نشان می‌دهد.

این ایستراگ که در قسمت پنجم سریال Loki دیده شده، نشان می‌دهد که کلاه شخصیت یلوجکت با سایزی بزرگ‌تر از حد معمول، روی تپه‌ای دیده می‌شود. این تپه در فضایی بود که در پایان زمان، با عنوان Void شناخته می‌شود. در اینجا افراد و موجوداتی که خط زمانی آن‌ها پاک شده باشد، توسط آلایث (Alioth) نابود می‌شوند تا ثبات خط زمانی مقدس حفظ شود.

دیدن کلاه ابرشرور فیلم Ant-Man 3 در این سریال، حدود دو سال پیش هم توسط طرفداران پیدا شده بود و جالب‌تر اینکه در همان زمان، گفته شده بود که استول برای ایفای نقش یلوجکت در عنوان Quantumania بازمی‌گردد. با این حال،‌ جالب است بدانید که دیدن این کلاه بزرگ‌تر از حد عادی، خود اشاره جالبی به کله بزرگ موداک است.

شخصیت موداک در دنیای کمیک به شدت با آنچه که در تریلر دوم فیلم Ant-Man 3 دیدیم فرق دارد و برای همین جریان نیز، طرفداران منتظرند تا بدانند که چطور کاراکتر درن کراس، به موداک تبدیل می‌شود. شاید او تنها یک دستیار معمولی برای کانگ فاتح (Kang The Conqueror) باشد، شاید هم کانگ به او قول داده تا در صورت همکاری، او را به خط زمانی که می‌خواهد بازگرداند. با این وجود، هنوز مشخص نشده که چطور کله این نسخه از موداک بزرگ‌تر شده و اینبار چه کسی روی او آزمایش انجام داده است.

همچنین حتی هنوز معلوم نیست که آیا این شخصیت که در حال حاضر به عنوان ابرشرور فیلم Ant-Man 3 شناخته می‌شود، در واقع MODOK نام دارد یا اینکه MODOC خطاب می‌‌شود؛ چراکه این دو نسخه خیلی با همدیگر فرق دارند. در واقع MODOK برای کشتن ساخته شده، در حالی که MODOC از مغز بزرگ خود مثل یک کامپیوتر استفاده می‌کند.

فیلم Ant-Man And The Wasp Quantumania در تاریخ ۲۸ بهمن (۱۷ فووریه ۲۰۲۳) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments