بازیگر مرد مورچه‌ای فیلم Ant-Man 3 را انتقام جویان 4.5 می‌داند!

منتظر نبردی بزرگ و حماسی باشید!

فیلم Ant-Man 3 و انتقام جویان 4.5

فیلم Ant-Man 3 یکی از آثار مورد انتظاری است که تا چند هفته دیگر اکران می‌شود، در حالی که تیم سازنده این اثر، آن را انتقام جویان 4.5 می‌دانند!

فیلم‌های سری مرد مورچه‌ای یا همان Ant-Man، همیشه رو تغییر مسیر روایت کلی دنیای سینمایی مارول تاثیرگذار بوده‌اند و نقش مهمی را در مرتبط کردن برخی از اتفاقات داشته‌اند. با این حال سبک دو فیلم منتشر شده از سری انت من، یک حالت خاص از اوج جدی بودن ماجرا و طنز اسکات لنگ (Scott Lang) و دوستانش را به همراه داشت. این در حالی است که Ant-Man And The Wasp: Quantumania به گفته سازندگان، یک پیچ تند در سبک روایت داستان زندگی مرد مورچه‌ای محسوب می‌شود.

در واقع گفته شده که این فیلم، زوایای تاریکی از ماجراجویی متفاوت انت من و خانواده‌اش را به تصویر خواهد کشید؛ طوری که در آن باید منتظر رخ دادن انواع اتفاقات بد و قدرت‌نمایی ابرشرور داستان، یعنی کانگ فاتح (Kang The Conqueror) باشیم. با این وجود، پاول راد (Paul Rudd)، بازیگر نقش اصلی این فیلم، اخیرا جزئیاتی را درباره سبک روایت داستان در Quantumania را توضیح داده و اظهار می‌کند که تیم سازنده، از Thor: Ragnarok درس‌های بسیاری گرفته‌اند.

صحبت‌های پاول راد درباره روند ساخت فیلم Ant-Man 3

ما برای این کار زیاد وقت نداشتیم، اما حین پروسه ساخت فیلم خیلی مشورت می‌کردیم. حالا حین این حرف زدن‌ها،‌ من مدام یاد فیلم Thor: Ragnarok می‌افتادم! یعنی طوری که به خودم می‌گفتم چه عجیب! این سومین فیلمه، و خیلی متفاوته. انجام دادن کاری متفاوت که انتظارش رو نداشتیم یجورایی جالب و جذاب بود.

پاول راد در آخرین مصاحبه خود پیش از اکران فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania اظهار کرده که وجه شباهت دو سری انت من و ثور، در این است که هر دو آن‌ها با سومین اثر از سری، تغییرات بسیاری را شامل شدند. در فیلم Thor: Ragnarok شاهد یک تغییر کلی در سبک بودیم و البته کارگردان آن نیز عوض شده بود. ثور در این فیلم با وقایع بسیار تلخی کنار می‌آید و جالب‌تر اینکه حین نابود شدن ازگارد و مرگ جمع بسیاری از مردم آن، همچنان این اثر یکی از خنده‌دارترین آثار دنیای سینمایی مارول است.

با این وجود، آیا قرار است تا همین سطح طنز در فیلم Ant-Man 3 هم تکرار شود؟ شاید نه، چراکه زمینه این فیلم خیلی تاریک‌تر از چیزی خواهد بود که سازندگان بتوانند آن را به طنز خالص تبدیل کنند. در واقع موضوع مد نظر همین است که انت من پس از دو فیلم طنز، حال یک تجربه بسیار جدی را تجربه می‌کند و با خطری مواجه خواهد شد که کل مولتی ورس را تهدید می‌کند! این به هیچ وجه نمی‌تواند خنده‌دار باشد.

با این حال، بد نیست بدانید که جف لاونس (Jeff Loveness)، نویسنده این اثر سینمایی، اظهار کرده که داستان آن چیزی شبیه به یک فیلم انتفام جویان جدید است؛ طوری که تیم سازنده آن را انتقام جویان 4.5 خطاب می‌کنند. به هر حال در این فیلم نبرد بسیار بزرگی بین نیروهای کانگ فاتح و دشمنان آن در فضای کوانتوم رخ خواهد داد، اما نکته قابل توجه اینجاست که پاول راد پیش‌تر اظهارات بسیار جالبی را درباره شخصیت‌های مهمان یا به اصطلاح Cameo ارائه کرده بود که خود به تبدیل شدن این اثر سینمایی به یک فیلم انتفام جویان، بسیار کمک خواهد کرد.

همچنین در نظر داشته باشید که کوین فایگی (Kevin Feige)، مدیر استودیو مارول، اعلام کرده بود که فیلم Ant-Man 3 در پایان به صورت مستقیم به فیلم انتقام جویان 5Avengers: Kang’s Dynasty متصل خواهد شد. بدین ترتیب، می‌توان گفت که لقب انتقام جویان 4.5 برای این اثر سینمایی مناسب خواهد بود، بخصوص اگر متوجه شویم که ورینت کانگ حاضر در این فیلم، قرار است تا همان نسخه اصلی باشد که با دیگر ورینت‌های خود بر سر قدرت می‌جنگد.

فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania در تاریخ ۲۸ بهمن سال جاری (۱۷ فووریه ۲۰۲۳) اکران خواهد شد.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا