1%
  • 0/10

تاریخ برگزاری Anime Expo سال ۲۰۲۱ مشخص شد

ویروس به مهم‌ترین رویداد انیمه رسید

تاریخ برگزاری Anime Expo سال ۲۰۲۱ مشخص شد ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار انیمه کپی لینک
Anime Expo سال ۲۰۲۱

با لغو شدن یکی از بزرگترین همایش‌های انیمه یعنی Anime Expo سال جاری، تاریخ برگزاری این رویداد برای سال ۲۰۲۱ مشخص شد.

ویروس کرونا یکی از دلایل اصلی لغو شدن بیشتر همایش‌ها و رویداد‌های مهم در جهان است. هر صنعت تفریحی مانند، فیلم، بازی و یا انیمیشن همایش و رویداد‌هایی دارد که بهترین فرصت برای علاقه‌مندان به شنیدن اخبار جدید است. متاسفانه در اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی ویروسی از شهر ووهان چین شیوع پیدا کرد و طی یک ماه در تمام جهان دیده شد. با وارد شدن این ویروس به حالت همه‌گیری جهانی و فشار دولت‌ها برای برقراری قانون فاصله‌گذاری اجتماعی بسیاری از رویداد‌های تفریحی و حتی ورزشی لغو شد.

Anime Expo یکی از بزرگ‌ترین و حتی می‌توان آن را یک از مهم‌ترین رویداد‌های صنعت انیمیشن سازی دانست. این رویداد یک گردهمایی بین طرفداران انیمیشن‌های ژاپنی، شرکت‌های تولید کننده و نشران به حساب می‌آید. Anime Expo مانند بسیاری از رویداد‌ها، معرفی دستاورد‌های جدید و یا انتشار اخبار تازه از آینده‌ی پروژه‌های در حال توسعه را پوشش می‌دهد. همچنین هر ساله تعداد بسیار زیادی از طرفداران، کاسپلی‌های شخصیت‌های مورد علاقه‌ی خود را به نمایش می‌گذارند.

حال متاسفانه Anime Expo سال جاری به دلیل پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا لغو شد و برنامه‌ای برای جایگزینی آن وجود ندارد. در کنار این موضوع، Anime Expo سال ۲۰۲۱ از تاریخ ۱۱ تیر ۱۴۰۰ (۲ جولای ۲۰۲۱ میلادی) شروع و تا ۱۴ تیر (۵ جولای) ادامه خواهد داشت.

Anime Expo بیش از ۲۰ سال است که به صورت مرتب برگزاری می‌شود و این اولین بار بود که این رویداد تعطیل شد. در کنار این موضوع افرادی که برای شرکت در Anime Expo 2020 مبلغی را خرج کرده بودند، وجوه پرداختی را پس خواهند گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments