1%
  • 0/10

فیلم Maleficent 3 با نقش آفرینی آنجلینا جولی ساخته می‌شود

انتقاد از شرایط امروز هالیوود

فیلم Maleficent 3 با نقش آفرینی آنجلینا جولی ساخته می‌شود ۰ ۱۷ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
فیلم Maleficent 3

طبق مطلبی که روی خروجی رسانه The Wall Street Journal قرار گرفته، والت دیزنی مشغول ساخت فیلم Maleficent 3 است.

والت دیزنی طی یک دهه گذشته نسخه لایو اکشن انیمیشن‌های کلاسیک و محبوب خود را ساخته است. اکثر بازسازی‌ها تغییر چندانی نسبت به نسخه اصلی نداشته و تنها فرمتشان تغییر کرده اما این قاعده برای بازسازی زیبای خفته (Sleeping Beauty) صدق نمی‌کند. دیزنی در فیلم Maleficent تلاش کرد تمرکز خود را روی شخصیت منفی قرار داده و اتفاقات را حول محور او روایت کند؛ اقدامی که  مورد استقبال قرار گرفت و باعث شد فیلم مالفیسنت بیش از ۷۵۰ میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد.

در پی موفقیت‌هایی که مالفیسنت برای سازندگانش به ارمغان آورده بود، والت دیزنی (Walt Disney) قسمت دوم را با نام Maleficent: Mistress of Evil ساخت و پنج سال بعد روی پرده نقره‌ای آورد. اگرچه در تکرار دستاوردهای قسمت اول به هیچ وجه موفق نبود، ساخت قسمت سوم در سال ۲۰۲۱ میلادی تایید شد. هر چند، در ادامه خبر نویدبخش زیادی از روند ساخت روی خروجی رسانه‌ها قرار نگرفت.

با توجه به مطلب اخیر رسانه The Wall Street Journal، فیلم Maleficent 3 همچنان در دست ساخت بوده و آنجلینا جولی تایید کرده بار دیگر نقش مالفیسنت را ایفا خواهد کرد. پیش از این، مشارکت جولی در پروژه تنها بعنوان تهیه کننده قطعی شده بود اما مشخص نبود آیا بار دیگر شخصیت اصلی را هم به تصویر خواهد کشید یا خیر. جولی همچنین در بخش دیگری از گفتگو به صحبت درباره شرایط این روزهای هالیوود پرداخت:

[اگر شرایط آن موقع مثل الان بود] امروز بازیگر نبودم. آن زمان که فعالیتم را آغاز می‌کردم، انتظار نمی‌رفت اینقدر آدمی اجتماعی باشی و همه چیز را به اشتراک بگذاری. هالیوود اصلاً مکان سالمی نیست.

آنجلینا جولی چند سال پیش به دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) پیوست و یکی از شخصیت‌های فیلم Eternals به نام تینا را به تصویر کشید. اگرچه فیلم مزبور عملکرد تجاری قابل قبولی نداشت، انتظار می‌رود شخصیت‌های آن در آثار آتی بازگردند؛ اتفاقی که هنوز رخ نداده است.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم مالفیسنت 3 در حال حاضر زمان انتشار ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments