لباس‌های جدید شخصیت‌های فیلم Eternals را از اینجا ببینید

عکس جدید و لباس‌های جدید

شخصیت های فیلم Eternals

طی عکس رسمی تازه منتشر شده از شخصیت های فیلم Eternals می‌توانیم نگاهی دقیق‌تر به لباس جدید محافظان قدیمی زمین داشته باشیم که حال دوباره برای نجات انسان‌ها قرار است تا با تهدید تازه‌ای مقابله کنند.

جاودانه‌ها شخصیت‌های جدیدی هستند که قرار است تا به زودی به جمع ابرقهرمانان دنیای سینمایی مارول اضافه شوند. با این حال، همانطور که از اسم این تیم پیداست، آن‌ها جاودانه هستند و این یعنی از خیلی وقت پیش به عنوان محافظان زمین انتخاب شده‌اند تا همیشه در کنار انسان‌ها با تهدیدهای خارجی مبارزه کنند. اما اگر این تیم تا حدی قوی است که می‌تواند هر تهدید بیگانه‌ای را از زندگی انسان‌ها دور کند، پس زمان حمله ثانوس و همچنین اتفاقات دیگر جهان MCU کجا بوده‌اند؟ پاسخ این سوال را دقیقا در فیلم Eternals دریافت خواهیم کرد؛ جایی که یک تهدید فوق‌العاده بزرگ‌تر و بدتر از ثانوس در مقابل انسان‌ها قرار خواهد گرفت و اینبار دیگر انتقام‌جویان هم از پس آن بر نمی‌آیند! به همین دلیل زمین بار دیگر توسط جاودانه‌ها حمایت می‌شود؛ افرادی که تا به حال خود را نشان نداده بودند.

حال جدای از داستان شگفت‌انگیزی که اگر به درستی روایت شود، می‌تواند توجه کاربران بسیاری را هم به خود جلب کند، بازیگران مهم و سرشناسی در این فیلم حضور دارند که جمع ابرقهرمانان تازه معرفی شده MCU را تشکیل می‌دهند. کمیل ناجیانی، آنجلینا جولی، لارن ریدلف و گما چان از بازیگران محبوبی هستند که در فیلم Eternals ایفای نقش خواهند کرد. در گذشته نیز همه این شخصیت‌ها را در تریلرهای مختلف این فیلم دیده بودیم، اما حال می‌توانید لباس جدید و مدرن آن‌ها را در کاورهای منتشر شده زیر در مجله Total Film تماشا کنید!

تصاویر جدید شخصیت‌های فیلم جاودانگان

البته این اولین باری نیست که شاهد تصاویر مختلف از شخصیت‌های فیلم Eternals هستیم و بر خلاف Spider-Man: No Way Home، در واقع انواع و اقسام تریلر و پوستر از کاراکترهای این اثر سینمایی را تا به امروز تماشا کرده‌ایم. این در حالی است که تبلیغات گسترده و بزرگی که برای این فیلم انجام شده، قاعدتا خرج زیادی را روی دست استودیو مارول می‌گذارد؛ تا حدی که حتی خود کوین فایگی هم اخیرا اظهار کرده که آن‌ها برای Eternals تلاش بسیاری کرده‌اند و آن را یک «ریسک» می‌دانند!

در واقع فایگی در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود اظهار کرده بود که ساختن فیلمی که ابرقهرمانان جدید را در این تعداد بالا معرفی می‌کند، همیشه با ریسک‌های بسیاری مواجه خواهد شد. این گفته کاملا صحیح است، چراکه ما در Avengers: Endgame اوج حضور و همکاری تمامی ابرقهرمانانی که می‌شناختیم را مشاهده کردیم و حال که به بالاترین نقطه رسیده‌ایم، کمی عجیب به نظر می‌رسد که تیمی تازه ظهور کنند که خود را جاودانه و بسیار قوی‌تر از انتقام‌جویان می‌دانند!

به هر حال انتظار می‌رود که فیلم Eternals بُعد دیگر و بسیار بزرگ‌تری با مبارزات این ابرقهرمانان را نشان دهد که در آن، دیواینت‌ها به زمین حمله کرده و احتمالا بخشی از همین جاودانه‌ها را هم خواهند کشت. اما اینکه روند اتفاقات آن به چه صورت رقم می‌خورند و تا چه حد این تیم جدید در میان طرفداران محبوب خواهد شد را پس از تماشای این اثر سینمایی باید مشاهده کرد.

فیلم Eternals برای اکران در تاریخ ۱۴ آبان (۵ نوامبر) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا