آیا حضور اندرو گارفیلد در ونوم 3 صحت دارد؟

طرفداران به خواسته‌شان می‌رسند؟

اندرو گارفیلد در ونوم 3

اکانت MCU Source که روی اخبار مرتبط با آثار ابرقهرمانی تمرکز دارد، شایعه حضور اندرو گارفیلد در ونوم 3 (Venom 3) را مطرح کرده است.

سومین فیلم اختصاصی مرد عنکبوتی (Spider-Man) در Marvel Cinematic Universe نزدیک به ۲ میلیارد دلار در سراسر جهان فروخت. یکی از دلایل ثبت چنین رکوردی بدون شک حضور توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در آن بوده است. نسخه‌های پیتر پارکر مگوایر و گارفیلد طی اتفاقاتی به جهان اصلی MCU منتقل شده و مرد عنکبوتی تام هالند (Tom Holland) را در مبارزه با گروهی از ابرشرورها همراهی می‌کنند.

با اکران Spider-Man: No Way Home، طرفداران دیدگاه مثبت خود را نسبت به بازگشت توبی مگوایر و اندرو گارفیلد به نقش مرد عنکبوتی و ساخت Spider-Man 4 و The Amazing Spider-Man 3 نشان داده‌اند. در همین حین، حتی شایعه‌ها و گزارش‌های غیررسمی‌ای به فضای مجازی آمده و تاکید کرده‌اند مذاکراتی در این باره صورت گرفته است.

MCU Source یک اکانت فعال در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) بوده و اخبار یا شایعه‌های فیلم‌ها و سریال‌های دنیای سینمایی مارول را به اشتراک می‌گذارد. این اکانت ساعاتی قبل مدعی شد اندرو گارفیلد در ونوم 3 حضور داشته و بار دیگر در نقش مرد عنکبوتی ظاهر خواهد شد. MCU Source منبع قابل اعتمادی در حوزه گزارش‌های غیررسمی نبوده و از همه مهمتر، دیگر افشاگران واکنشی به این ادعا نشان نداده‌اند؛ موضوعی که نشان می‌دهد ادعای اکانت را نباید جدی گرفت.

تقریباً همزمان با MCU Source، یکی دیگر از اکانت‌های ایکس با نام CanWeGetSomeToast ادعای مرتبطی را مطرح کرده است. او گفته کوین فایگی (Kevin Feige)، تهیه کننده MCU، با اندرو گارفیلد تماس گرفت و درباره حضور در فیلم سینمایی Avengers: Secret Wars گفتگو کرد. این اکانت که منبع قابل اعتمادتری نسبت به MCU Source است، تاکید کرده تماس فایگی و گارفیلد قبل از اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی رخ داد و در حال حاضر، جزئیاتی از نتیجه آن در دسترس نیست.

ونوم 3 قرار است اواسط سال آینده میلادی اکران شود و انتقامجویان: جنگ‌های مخفی هم تا سال ۲۰۱۷ به سینماها نخواهد آمد.

4 8 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا