1%
  • 0/10

آپدیت بعدی بازی Among Us دسترسی به لیست دوستان را فوق‌العاده آسان‌تر خواهد کرد

بالاخره کپی کردن کدها تمام می‌شود

آپدیت بعدی بازی Among Us دسترسی به لیست دوستان را فوق‌العاده آسان‌تر خواهد کرد ۱ ۳۰ دی ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
آپدیت بعدی بازی Among Us

طبق اعلام رسمی، آپدیت بعدی بازی Among Us که به زودی عرضه می‌شود، تغییرات فراوانی را روی سیستم اضافه کردن دوستان به هر دست از بازی اضافه خواهد کرد. این سیستم روی خیلی از بازی‌های آنلاین و چند نفره حاضر وجود دارد و به شدت نیاز آن در Among Us احساس می‌شد، اما برنامه‌های دیگر سازندگان برای این بازی در سال ۲۰۲۲ چیست؟

بازی Among Us پس از چند سال فعالیت در تاریکی، بالاخره در دوران پاندمی ویروس کرونا دیده شد و مدتی خاص به اوج بازدید و اجرا توسط بازیکنان پلتفرم‌های مختلف رسید. با این حال، سازندگان به نحوی برای آن کم گذاشتند و آپدیت‌های ماهیانه یا حداقل فصلی خاصی را در آن در اختیار بازیکنان خود قرار ندادند. در واقع نقشه جدید و بسیاری از جزئیات مدت‌هاست که از سال گذشته به Among Us اضافه شده، اما همیشه جای خالی یک لیست از دوستان، برای اینکه مجبور نباشید هر بار کد برای همدیگر بخوانید و کپی کنید واقعا دیده می‌شد.

حال طبق اعلام رسمی سازندگان، ظاهرا بخشی از برنامه سال ۲۰۲۲ استودیو Innersloth برای بازی Among Us مشخص شده و در آن می‌توانید شاهد اضافه شدن برخی اسکین‌های مختلف از جمله Ghostface از سری Scream به دلیل انتشار نسخه جدید فیلم آن خواهد بود. همچنین حالت تازه‌ای به نام Hide N Seek به بازی اضافه می‌شود که مثل Prop Hunt در بسیاری دیگر از عناوین باید در آن به دنبال دشمن مورد نظر خود بگردید و پس از پیدا کردن برنده شوید! با این حال اینکه مکانیزم بازی چگونه خواهد بود و آیا پس از پیدا کردن باید کار خاصی انجام بدهید یا که نه، هنوز مشخص نیست.

علاوه بر این موارد نیز رسما اعلام شده که به زودی قابلیت Friend List به بازی اضافه می‌شود تا اکانت دوستان خود را به صورت ذخیره همیشه کنار صفحه داشته باشید. در این حالت دیگر به جای اینکه برای هر دست از بازی مجبور باشید تا به آن‌ها کد بدهید، خیلی راحت درخواست داده و به روم دعوت خواهید کرد. لازم به ذکر است که تاریخ انتشار آپدیت بعدی بازی Among Us در این پست اعلام نشده و احتمالا برای ماه آینده برنامه‌ریزی خواهد شد.

همچنین جالب است بدانید که در عکس فوق که برنامه امسال سازندگان برای آپدیت بعدی بازی Among Us را نشان می‌دهد، فعلا حرفی از نقشه جدید زده نشده، اما مکعب‌های بیشتر، نقش‌های بیشتر در دست‌های مختلف بازی و همچنین همکاری‌های بیشتر با دیگر موضوعات ترند برای اضافه کردن حالت بازی و اسکین‌های مختلف اعلام شده است. این جزئیات همگی تا پیش از پایان سال ۲۰۲۲ در بازی قرار داده خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments