تغییرات زیادی در راه بازی Among Us هستند!

لابی‌های بزرگتر و اصلاح آرت استایل

تغییرات زیادی در راه بازی Among Us هستند! نریمان هروی ۰ ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
Among Us

Inner Sloth که کار توسعه‌ی بازی Among Us را بر عهده دارد، خبر از ایجاد تغییراتی در این بازی مثل ساخت لابی‌های بزرگتر و اصلاح آرت استایل بازی می‌دهد.

ساعاتی پیش آپدیت Airship بازی Among Us منتشر گردید، اما به نظر می‌رسد که Inner Sloth هم‌اکنون در حال برنامه‌ریزی برای آینده‌ی این بازی محبوب است. بنا بر پستی که در بلاگ این کمپانی قرار گرفته است، بازیکنان به زودی شاهد تغییرات زیادی در این بازی خواهند بود. این تغییرات شامل اصلاح کامل آرت استایل و قابلیت ایجاد لابی‌های بزرگتر است. همچنین Inner Sloth قول شفافیت بیشتری را در مورد این بازی را به بازیکنان داده و بازیکنان Among Us به زودی بیشتر می‌توانند از آپدیت‌ها و اخبار پشت بازی Among Us باخبر شوند.

هنوز مشخص نیست که آرت استایل جدید در چه تاریخی عرضه خواهد شد، اما در این بلاگ ذکر شده که این آپدیت به زودی عرضه خواهد شد. این آرت استایل جدید بیشتر روی پردازش بهتر انیمیشن‌ها تمرکز دارد و طبق این بلاگ، بازیکنان نباید انتظار تغییر بنیادی و زیادی را در آرت استایل بازی داشته باشند. قسمت پر لیوان این است که عرضه‌ی این آپدیت زیاد طول نخواهد کشید.

با افزایش تعداد بازیکنان در لابی، این بازی شاهد لابی‌هایی با ۱۵ بازیکن خواهد بود و باعث می‌شود تا بازی بسیار رقابتی‌تر شود.

Among Us یکی از بزرگترین سورپرایز‌های سال ۲۰۲۰ میلادی بود. این بازی در ابتدا در سال ۲۰۱۸ عرضه شد ولی با شکستی سنگین رو به رو شد و سرانجام در سال ۲۰۲۰ با کمک استریمر‌های شاغل در توییچ، تبدیل به یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها بین بازیکنان (عمدتا Casual) شد. بازی هم‌اکنون به محبوبیت رسیده و تنها کاری که Inner Sloth باید بکند این است که با عرضه‌ی آپدیت‌های مختلف، بازیکنان را در این بازی نگه دارد و از مرگ این بازی جلوگیری کند!

در حال حاضر بازیکنان باید صبر کنند و ببینند که Inner Sloth جه برنامه‌هایی را برای آینده‌ی این بازی در سر دارد و طبق قول‌هایی که سازنده‌ی این بازی به بازیکنان داده است، باید منتظر آپدیت‌هایی بهتر و جذاب‌تری در آینده باشیم.

بازی Among Us در حال حاضر روی iOS، اندروید، پی‌سی و نینتندو سوییچ قابل دانلود است و به زودی نیز به بازی‌های سرویس اکس‌باکس گیم پس اضافه خواهد شد.

آیا شما هم منتظر آپدیت‌‌های بعدی بازی Among Us هستید؟ شما دوست دارید در آپدیت‌های آینده‌ی این بازی، چه چیز‌هایی اضافه شوند؟ آیا شما هم از دوست‌داران Among Us هستید؟ خوشحال می‌شویم که نظر خود را با ما و دیگر کاربران و‌ب‌سایت سرگرمی در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا