1%
  • 0/10

نقشه جدید بازی Among Us با نام Airship در ایام عید اضافه خواهد شد

بزرگ‌ترین مپ برای دروغگویی!

نقشه جدید بازی Among Us با نام Airship در ایام عید اضافه خواهد شد ۰ ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک

نقشه جدید بازی Among Us به نام Airship بعد از مدت‌ها انتظار در اوایل فروردین ماه سال نو، به این عنوان پرطرفدار اضافه خواهد شد.

بدون شک سال 2020 برای طرفداران بازی‌های ویدیویی، با وجود تاخیرهای فراوان در معرفی و عرضه عناوین جدید چندان هم خوشایند نبوده است. با این حال برای نشستن در خانه، بازی‌های مهیج و جذاب بسیاری در این سال عرضه شدند که برخی از آن‌ها در عین سادگی، طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کردند. مانند به روزرسانی بازی رایگان Amon Us که کاربران پلتفرم رایانه شخصی و گوشی‌های هوشمند در دانلود آن رکورد زده بودند.

این درحالی است که برای زنده نگه داشتن محبوبیت یک بازی ویدیویی، قطعا لازم است تا سازندگان برای آن به آپدیت‌های جدیدی را عرضه کنند تا کابران با تجربه اتفاق‌های جدید، بیش از پیش مجذوب این محیط متفاوت در عنوان قدیمی خود شوند.

بازی Among Us ابتدا در سال 2018 تنها با یک نقشه (Map) عرضه شده بود که بعدها با افزایش طرفداران تعداد آن افزایش پیدا کرد. حال پس از موفقیت بزرگ این بازی در سال میلادی گذشته، سازندگان خبر ساخت یک نقشه جدید به نام Airship را اعلام کرده‌اند که گفته شده «بزرگ‌ترین نقشه بازی Among Us خواهد بود». همچنین این به روزرسانی شامل دسترسی‌های جدید مانند پله، سیستم ساخت اکانت و قابلیت انتخاب اتاقی که قصد دارید در آن بازی را شروع کنید خواهد بود.

نقشه جدید بازی Among Us به نام Airship

نقشه جدید بازی Among Us یعنی کار سازندگان هنوز تمام نشده!

جالب است بدانید که پس از عرضه این عنوان در سال 2018، رفته رفته سازندگان از ادامه توسعه و عرضه به روزرسانی‌های جدید برای آن دست کشیده بودند؛ اما سال 2020 و خانه نشینی کاربران باعث شد تا Among Us بیشتر دیده شود و بلافاصله به شهرتی جهانی برسد تا سازنده آن بیش از هرکس دیگری از این نتیجه شوکه شود.

این را در آخرین پست خود نیز توضیح داده بودم که محبوبیت بازی Among Us در سال 2020 چیزی بود که هیچکس انتظارش را نداشت. ما نیز خود کار این بازی را تمام شده دانسته و روی پروژه دیگری تمرکز کرده بودیم.

با این حال ظاهرا مدیران Innersloth برای ادامه کار روی این بازی دست به کار شده و در آخرین گزارش‌ها اعلام کرده‌اند که روند بازگشت به طراحی مجدد برای نقشه جدید بازی Among Us و همچنین استخدام نیرو تازه برای انجام کارهای متفاوت، چقدر سخت بوده و آن‌ها را با چالشی نو مواجه کرده است.

طراحی نقشه جدید و عرضه یک به روزرسانی مانند اضافه کردن برخی جزئیات ساده نیست و نمی‌شود که آن را سریع کار کرده و داخل رایانه انداخت؛ چراکه بازی ما در حالت Cross-Platform عرضه شده و این یعنی همه چیز باید برای تمامی سیستم‌ها به صورت جداگانه طراحی شود. با این وجود شاید دقت کرده باشید که برخی تغییرات فقط برای پلتفرم رایانه شخصی اعمال می‌شود که تنها دلیل آن هم راحت‌تر شدن کار ساخت و طراحی است.

به هرحال خبر عرضه نقشه جدید این عنوان در حال حاضر کاربران بسیاری را برای آن هیجان زده کرده و پست اخیر Innersloth نیز با کامنت‌ها و حمایت شدید طرفداران همراه شده است. با این حساب، شاید حتی با وجود اینکه نزدیک به سه سال از عرضه این بازی می‌گذرد، شاهد ایجاد برخی تحولات جدید باشیم که حیات آن را تا چند سال دیگری نیز تمدید می‌کنند.

نقشه جدید بازی Among Us در تاریخ 11 فروردین (31 مارس) به صورت رایگان عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments