#مهسا_امینی

نسخه‌ی موبایل Among Us رکورد جدیدی را به ثبت رساند!

آیا شیوع کرونا دلیل موفقیت Among Us بوده؟

نسخه‌ی موبایل Among Us رکورد جدیدی را به ثبت رساند! مهسا سپاهی ۰ ۲۰ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی

طبق آماری که توسعه‌دهندگان منتشر کرده‌اند، نسخه‌ی موبایل بازی Among Us نزدیک به ۲۱۷ میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است.

از آن‌جایی که شیوع ویروس کرونا باعث شد تا مردم به خانه ماندن تشویق شوند، عده‌‌ی زیادی موفقیت Among Us را به این موضوع ربط می‌دهند. در واقع، این عنوان چندنفره در سال ۲۰۱۸ منتشر شده اما نقطه‌ی اوج آن سال جاری میلادی و همزمان با شیوع کرونا است. از سوی دیگر، نسخه‌ی موبایلی این بازی رایگان بوده و همه می‌توانند آن را دانلود و از تجربه‌ی آن لذت ببرند. طبق آماری که استودیوی InnerSloth سازنده‌ی Among Us منتشر کرده، نسخه‌ی موبایلی آن نزدیک به ۲۱۷ میلیون بار دانلود شده و توانسته رکورد جدیدی به‌دست بیاورد. جالب است بدانید این بازی فقط در ماه اکتبر ۷۵ میلیون بار دانلود شده است.

گیم‌پلی Among Us به این صورت است که چندین بازیکن در کنار یک‌دیگر جمع می‌شوند و باید ماموریت‌هایی را انجام بدهند. در میان آن‌ها، چند قاتل وجود دارد که خود را در بین دیگر بازیکنان مخفی کرده‌اند. کاربران باید با دقت و رای‌گیری، این قاتل‌ها را پیدا کنند تا بازی به نفع آن‌ها تمام شود.

لازم به ذکر است که به زودی نقشه‌ای جدیدی قرار است به بازی محبوب و هیجان‌انگیز Among Us اضافه شود. این نقشه کاملا رایگان بوده و گفته می‌شود فضای آن حتی از نقشه‌ی Polus بزرگ‌تر است. در واقع، Polus بزرگ‌ترین نقشه‌ی این بازی به حساب می‌آید و طرفدار زیادی هم دارد. جالب است بدانید در روند ساخت و طراحی نقشه‌ی جدید، از سری بازی‌های Henry Stickmin الهام گرفته شده است.

بازی محبوب Among Us هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس قرار دارد و کاربران می‌توانند از تجربه‌ی آن با افراد دیگر لذت ببرند.

با خواندن این مقاله می‌توانید بهترین تنظیمات را در Among Us استفاده کنید و تجربه‌ای هیجان‌انگیز را در این بازی داشته باشید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا