1%
  • 0/10

راهنمای بازی Among Us | بهترین تنظیمات برای هیجان بیشتر در بازی

شک و هیجان به توان دو

راهنمای بازی Among Us | بهترین تنظیمات برای هیجان بیشتر در بازی ۹ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ راهنما و آموزش کپی لینک
راهنمای بازی Among Us

بازی Among Us که توسط InnerSloth ساخته شده، این روزها بسیار بر سر زبان‌ها افتاده و بازیکنان زیادی دارد. در Among Us چند نفر از اعضای گروه به عنوان Imposter مشخص می‌شوند و باید بقیه اعضای گروه را از صفحه روزگار محو کنند. با توجه به محبوبیت این عنوان در این مطلب راهنمای بازی Among Us را برای شما آماده کردیم تا با بهترین تنظیمات ممکن نهایت لذت را از هر مسابقه داشته باشید. در ادامه با سرگرمی همراه باشید.

یکی از امکانات خوب بازی Among Us قابلیت تغییر قوانین و شرایط بازی است. این موضوع باعث شده تا پویایی بیشتر و جریان بهتری در بازی قابل پیاده سازی باشد. برای این کار سازنده لابی باید به صورت دستی تنظیمات و قوانین بازی را تغییر دهد. در قدم اول باید Imposter’s vision را به ۱.۵ یا ۱.۷۵ تغییر دهید. این موضوع در واقع میزان گستردگی دید Imposter را کاهش می‌دهد. برای بازیکنان تازه کار مقادیر بالا قابل قبول است. اما کاهش آن به ۰.۷۵ باعث ایجاد حس تنش و استرس بالایی و تجربه‌ای جذاب خواهد شد.

با افزایش Player Speed به ۱.۲۵ هیجان بازی بیش از پیش افزایش پیدا خواهد کرد. اما افزایش بیش از اندازه این مورد به Imposter توانایی از راه به در کردن باقی بازیکنان و فرار بدون دردسر را می‌دهد. از دیگر تنظیمات بازی می‌توان به امکان غیر فعال کردن افشای هویت بازیکنان بعد از حذف شدن اشاره کرد. برای این منظور باید Confirm Ejects را از On به Off تغییر دهید. این کار باعث بهبود جریان بازی شده و حس شکاکی را بین بازیکنان افزایش می‌دهد. کاهش مدت زمان Killing Cooldowns به کمتر از ۱۵ ثانیه بعث افزایش خطر Imposter شده و راه خوبی جذابیت بخشیدن به بازی است.

راهنمای بازی Among Us

در ادامه راهنمای بازی Among Us به وظایف مختلف موجود در بازی می‌رسیم. به طور کل وظایف در بازی Among Us شامل سه دسته کوتاه، طولانی و مشترک می‌شوند. با قرار دادن مقدار Common tasks روی عدد ۲ شناسایی Imposter کمی آسان‌تر خواهد شد. به دلیل چند بخشی بودن Long tasks قرار دادن مقدار آن روی ۱ انتخاب خوبی خواهد بود. وظایف کوتاه نیز بدون تغییر باشند تا تعادل در بخش‌های مختلف با اعمال این تنظیمات برقرار شود.

با اعمال این تنظیمات چالش و هیجان به گیم‌پلی افزوده شده و تجربه‌ای فراموش نشدنی خلق می‌شود. همچنین برای آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید نقد و بررسی بازی Among Us را در سرگرمی بخوانید. نظر شما در مورد بازی Among Us چیست؟ چه راه‌هایی برای بیشتر لذت بردن از بازی پیشنهاد می‌کنید؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments