1%
  • 0/10

ساخت بازی Alan Wake 3 رسما تایید شد

رشد و گسترش فرنچایز

ساخت بازی Alan Wake 3 رسما تایید شد ۰ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
مجموعه Alan Wake

بر اساس اظهارات اخیر مدیرعامل رمدی، این استودیو کماکان به رشد و گسترش دو مجموعه Alan Wake و Control ادامه می‌دهد.

چند ماهی از انتشار جدیدترین ساخته استودیو رمدی اینترتینمنت تحت عنوان آلن ویک ۲ می‌گذرد؛ اثری که از همان ابتدا تحسین بازیکن‌ها را برانگیخت و از نظر تجاری نیز عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت؛ به طوری که تا به امروز بالغ بر ۱.۳ میلیون نسخه از بازی در سراسر جهان به فروش رسیده و لقب سریع‌ترین فروش بازی استودیو را نیز به خود اختصاص داده است.

در همین راستا، منطقی است که رمدی به ساخت دنباله آلن ویک چراغ سبز نشان دهد. ترو ویرتالا، مدیرعامل رمدی اینترتینمنت، به تازگی در پیامی اعلام کرد که این استودیو همچنان به رشد و گسترش دو مجموعه Alan Wake و Control ادامه می‌دهد. به گفته ویرتالا، این دو فرنچایز بخش کلیدی از آینده رمدی را تشکیل می‌دهند.

ترو ویرتالا در این زمینه توضیح می‌دهد:

ما در حال حاضر دو فرنچایز مهم در اختیار داریم؛ آلن ویک و کنترل که از طریق جهان مشترک رمدی با یکدیگر در ارتباط هستند. رشد و گسترش این فرنچایزها بخش مهمی از آینده ما خواهند بود.

در ادامه این صحبت‌ها، مدیرعامل رمدی خاطرنشان کرد که فروش بالای بازی آلن ویک ۲ انتظارها را به خوبی برآورده کرده و روند رو به رشد آن نیز کماکان ادامه دارد. همچنین، این عنوان بخش قابل توجهی از هزینه‌های ساخت و بازاریابی خود را جبران کرده است. به گفته ویرتالا، انتشار موفقیت‌آمیز این بازی باعث شده تا سرعت پیشرفت پروژه‌های دیگر از جمله ریمیک مکس پین، کنترل 2 و اسپین آف چندنفره کنترل بیشتر شود.

دقت داشته باشید که نسخه دوم سری آلن ویک حدود سیزده سال بعد از نسخه اول روانه بازار شد. بر این اساس، با توجه به اینکه دیگر پروژه‌های استودیو در مرحله پیش تولید قرار دارند، بدیهی است که بازی Alan Wake 3 به این زودی‌ها وارد فاز تولید اصلی نمی‌شود و احتمالا طی چند سال آینده معرفی و عرضه نخواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments