دو بسته الحاقی بازی Alan Wake 2 معرفی شدند

محتوای داستان بیشتری در راه است

بسته الحاقی بازی Alan Wake 2

استودیوی رمدی اینترتینمنت به تازگی از دو بسته الحاقی پولی بازی مورد انتظار Alan Wake 2 رونمایی کرد.

دیشب بود که رمدی با همکاری شرکت سونی در جریان رویداد پلی استیشن شوکیس نخستین تریلر از گیم پلی بازی الن ویک ۲ را به نمایش گذاشت؛ اثری که به همراه دو پروتاگونیست و با تمرکز بیشتر روی المان‌های ترس، ماجرای خوفناک الن و یک مامور FBI را به تصویر می‌کشد.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که محتوای داستانی الن ویک ۲ صرفا به بازی اصلی محدود نشده و مشابه عنوان قبلی رمدی یعنی کنترل، این بازی نیز بعد از عرضه محتوای داستانی جدیدی دریافت خواهد کرد.

بر اساس اعلام تیم سازنده، Alan Wake 2 جدا از اینکه به‌روزرسانی‌های رایگان متعددی را به تدریج دریافت می‌کند، دارای دو بسته الحاقی به نام‌های Night Springs و The Lake House خواهد بود. البته، استودیوی رمدی هنوز جزئیاتی از داستان و وقایع این دو دی‌ال‌سی منتشر نکرده و انتظار می‌‎رود که در آستانه انتشار بازی اطلاعات بیشتری در این زمینه در دسترس قرار بگیرد.

لازم به ذکر است که هر دو بسته مزبور به طور پولی و جداگانه به فروش می‌رسند. هرچند، در صورت خرید نسخه دیلاکس بازی که دارای اکسپنشن پس است، به طور رایگان می‌توانید آن‌ها را دریافت و تجربه کنید.

بازی Alan Wake 2 قرار است در روز ۱۷ اکتبر سال جاری (۲۵ مهر ماه پیش‌رو) توسط اپیک گیمز به طور دیجیتالی برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی (از طریق اپیک گیمز استور) عرضه شود. به علاوه، هوادارها از همین حالا می‌توانند بازی را از طریق فروشگاه‌های رسمی پیش خرید کنند که در این صورت از یک سری مزایا و هدایا بهره‌مند خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا