بازی جدید Alan Wake 2 بزرگ‌ترین اثر استودیوی رمدی است

رویای جاه طلبانه سم لیک

بازی جدید Alan Wake 2 بزرگ‌ترین اثر استودیوی رمدی است

سم لیک (Sam Lake) کارگردان بازی جدید Alan Wake 2، از این این پروژه به عنوان بزرگ‌ترین اثر استودیوی رمدی (Remedy) یاد کرده و تولید آن را یک “وظیفه‌ی پیچیده” خطاب می‌کند.

تاکنون فقط یک تریلر از بازی جدید Alan Wake 2 تماشا کرده‌ایم، اما با این اوصاف هنوز هم این بازی در سال 2023 منتشر خواهد شد. جزئیات زیادی از این بازی در دست نیست. اما کارگردان آن معتقد است که این بازی بزرگ‌ترین پروژه‌ی استودیوی رمدی تاکنون است.

سم لیک طی مصاحبه‌ای با رسانه‌ی GamesRadar+ کمی از تاریخچه‌ی این بازی را تعریف می‌کند و توضیح می‌دهد که او چگونه در تمام این مدت، رویای تولید بازی جدید Alan Wake 2 را در سر پرورش می‌داد. لیک از دنباله‌ی بازی Alan Wake به عنوان بزرگ‌ترین پروژه‌ی استودیوی رمدی نام می‌برد و از تولید آن به عنوان یک “وظیفه‌ی پیچیده” یاد می‌کند.

سم لیک می‌گوید:

شما رویای خود را تا زمانی زنده نگه می‌دارید که به طور مداوم آن را در سر بپرورانید و هیجان و تازگی آن را حفظ کنید. رویای بازی Alan Wake 2 طی این سال‌ها رشد کرد و جاه‌طلبانه‌تر و خاص‌تر شد. انجام چنین پروژه‌ای یک وظیفه‌ی پیچیده است. این بازی بزرگ‌ترین اثری است که تاکنون خلق کرده‌ایم. چیزهای مختلفی باید در کنار هم جمع شوند تا چنین پروژه‌ای به نتیجه برسد. نه فقط ایده‌ی اولیه، بلکه زمان‌بندی و انتخاب همکاران مناسب، بسیار با اهمیت هستند.

تعجبی ندارد که بازی جدید Alan Wake 2 بزرگ‌ترین اثر استودیوی رمدی باشد. این استودیو بیش از یک دهه، رویای خلق دنباله‌ی بازی Alan Wake را زنده نگه داشت. رمدی در سال 2010، ایده‌ی این بازی را با یک دموی مفهمومی به نمایش گذاشت. این دمو ثابت می‌کرد که دنباله‌ی Alan Wake، بسیار تاریک‌تر از بازی اصلی خواهد بود. این ایده در آن زمان رد شد. اما احتمال می‌رود که برخی از ایده‌ها مثل قابلیت بازنویسی المان‌های دنیا، در دنباله استفاده شود.

استودیوی رمدی بارها تاکید کرده که Alan Wake 2 یک اثر با تمرکز روی المان‌های وحشت و بقا است. کایل رولی (Kyle Rowley) کارگردان بازی در همین مصاحبه می‌گوید که آن‌ها قصد دارند تا برداشت استودیوی رمدی را از سبک وحشت و بقا به تصویر بکشند. این بازی در تاریخ نامشخصی در سال 2023 برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، و ایکس باکس سریز S/X منتشر می‌شود. فراموش نکنید که حتما نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا