آیا Ahsoka در Jedi: Fallen Order 2 حضور پیدا می‌کند؟

طرفداران این انتظار را دارند

Ahsoka Tano در بازی Jedi: Fallen Order 2

به تازگی اطلاعات جدیدی منتشر شده که از حضور Ahsoka Tano در بازی Jedi: Fallen Order 2 خبر می‌دهد.

این روزها شخصیت محبوب آسوکا تانو در عناوین مختلفی دیده می‌شود و به‌نظر می‌رسد استقبال حضور این کاراکتر در آثار مرتبط با جنگ ستارگان، رضایت هواداران این فرنچایز را به‌ همراه دارد. مدتی پیش حضور این کاراکتر در سریال The Mandalorian تایید شد. سیزدهمین قسمت این مجموعه‌ی تلویزیونی از طریق دیزنی پلاس پخش شد و آسوکا تانو هم در آن حضور داشت. این شخصیت برای اولین بار در Star Wars: The Clone Wars محصول سال ۲۰۰۸، به طرفداران سری Star Wars معرفی شد. او ابتدا به‌عنوان یک نوجوان شناخته شد اما بعدها به رشد و پییشرفت قابل توجهی رسید. حالا، به‌نظر می‌رسد آسوکا تانو قرار است در آثار دیگری هم دیده شود.

طبق اطلاعات منتشر شده، ماجرای Ahsoka Tano و بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 از لحاظ زمانی با یک‌دیگر همسو هستند و احتمال حضور این شخصیت در Fallen Order 2 بعید به‌نظر نمی‌رسد. از آن‌جایی که آسوکا تانو از محبوبیت زیادی برخوردار است و طرفداران انتظار دیدن او را در آثار مرتبط به فرنچایز جنگ ستارگان دارند، حضور او در این بازی، تصمیم هوشمندانه‌ای از سوی توسعه‌دهندگان به حساب می‌آید.

دنباله‌ی بازی موفق Star Wars Jedi: Fallen Order که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد، هم‌اکنون در دست ساخت قرار دارد. با وجود آن‌که تاریخ دقیق انتشار این بازی مشخص نشده، اما Star Wars Jedi: Fallen Order 2 در سال ۲۰۲۱ عرضه نمی‌شود و طرفداران باید تا تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۲۲ منتظر انتشار نسخه‌ی دوم Jedi Fallen Order باشند. همچنین طبق اطلاعات منتشر شده، این بازی قرار است برای کنسول‌های نسل نهم و رایانه‌های شخصی عرضه شود. لازم به ذکر است که نسخه‌ی اول این عنوان هیجان‌انگیز توسط استودیوی بازی‌سازی ریسپاون اینترتیمنت (Respawn Entertainment) ساخته شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا