احتمالا در سریال Obi-Wan Kenobi با شخصیت آسوکا تانو ملاقات می‌کنیم

ملاقات دوستان قدیمی

آسوکا تانو

اینطور که به نظر می‌رسد، دیزنی برنامه‌های بزرگی برای آسوکا تانو داشته و این شخصیت قرار است در سریال لایو اکشن Obi-Wan Kenobi هم حضور یابد.

اوایل فروردین ماه بود که وب سایت Slash Film با انتشار یک گزارش اعلام کرد حضور آسوکا تانو در فصل دوم The Mandalorian قطعی شده و رزاریو داوسون (Rosario Dawson) هنرپیشه و خواننده‌ی آمریکایی قرار است نقش او را جلوی دوربین ایفا کند. اگرچه می‌دانیم تانو در نقش یک شخصیت مکمل در داستان ظاهر می‌شود اما هیچ گونه جزئیاتی از نحوه‌ی ورود به داستان و همچنین میزان حضور یا اهمیتش منتشر نشده است. البته گمانه‌زنی‌هایی از سوی طرفداران در این باره انجام شده است.

آسوکا تانو نخستین بار در سریال انیمیشنی Star Wars: The Clone Wars به عنوان یک پادوان معرفی شد که قرار بود تحت تعلیم آناکین اسکای واکر و همچنین راهنمایی‌های اوبی-وان کنوبی به یک جدای تبدیل شود. او در ابتدا بازخوردهای بسیار منفی را دریافت کرد اما با گذشت مدتی، ورق برگشت و به یکی از پرطرفدارترین شخصیت‌های جنگ ستارگان تبدیل شد. همین موضوع هم سازندگان را به سمت حضور تانو در یک سریال انیمیشنی دیگر به نام Star Wars Rebels سوق داد. با در نظر گرفتن محبوبیت او، عده‌ای از طرفداران این احتمال را مطرح کردند که دیزنی برنامه‌های بزرگی برای تانو داشته و حضورش در حوزه‌ی لایو اکشن تنها به The Mandalorian خلاصه نمی‌شود؛ احتمالی که با انتشار شایعه‌های جدید بیش از پیش قوت گرفته است.

با توجه به گزارشی که روی خروجی The Illuminerdi قرار گرفته، آسوکا تانو در سریال Obi-Wan Kenobi حضور خواهد داشت. مطابق انتظار، جزئیاتی از میزان حضور و همچنین اهمیت او در داستان به اشتراک گذاشته نشده است. با این حال، انتشار چنین مطلب را نمی‌توان غافل‌گیرکننده دانست؛ زیرا تانو و اوبی-وان کنوبی در جریان Star Wars: The Clone Wars ماجراجویی‌های مشترکی را پشت سر گذاشته بودند. در ضمن، دنیل ریچمن (Daniel Richtman) که از سابقه‌ی خوبی در افشای اطلاعات پیرامون آثار مورد انتظار برخوردار است، سه روز پیش گفت آسوکا تانو پس از حضور در فصل دوم The Mandalorian، سریال اختصاصی خودش را خواهد داشت. با در نظر گرفتن اینکه دیزنی روی سریالی از فرنچایز جنگ ستارگان با حضور شخصیت اصلی زن کار می‌کند، می‌توان گفت احتمال صحیح بودن ادعای ریچمن بالا است.

سریال اختصاصی اوبی‌-وان کنوبی از زمان معرفی در رویداد D23 Expo فراز و نشیب‌های بسیاری داشته است. طبق گزارش‌های غیر رسمی، فیلمنامه‌هایی که حسین امینی (Hossein Amini) برای فصل اول نوشته بود، شباهت‌های غیرقابل‌انکاری با داستان The Mandalorian داشتند. از همین رو، دیزنی به همکاری خود با امینی پایان داد و ورود پروژه به فاز تولید را هم مدتی به عقب انداخت تا بازنویسی صورت بگیرد. در حال حاضر، جوبی هارولد (Joby Harold) به عنوان نویسنده روی سریال کار می‌کند و ژانویه‌ی سال آینده هم به عنوان زمان آغاز فیلمبرداری مشخص شده است.

در پایان، لازم به ذکر است که زمان پخش Obi-Wan Kenobi هنوز مشخص نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا