تصاویر سریال Ahsoka با محوریت شخصیت‌هایی آشنا منتشر شد

تعداد تصاویر به رقم ۲ می‌رسد

تصاویر سریال Ahsoka

وب سایت Advanced Graphics که در زمینه تولید استند فعالیت دارد، اخیراً تصاویر سریال Ahsoka را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است.

The Mandalorian اولین سریال لایو اکشنی است که بر اساس فرنچایز جنگ ستارگان (Star Wars) ساخته شد. این اثر نه تنها تحسین منتقدان را برانگیخت، بلکه عملکرد بسیار خوبی در زمینه بازدید به ثبت رساند. از همین رو، لوکاس فیلم تصمیم گرفت بر اساس تعدادی از شخصیت‌های حاضر در این سریال، اسپین آف‌هایی را تولید کرده و از طریق سرویس استریم دیزنی پلاس در دسترس علاقه مندان قرار دهد. اولین اسپین آف، The Book of Boba Fett بود که سال گذشته میلادی منتشر شد و حالا هم طرفداران برای Ahsoka لحظه شماری می‌کنند.

سریال Ahsoka پس از انتهای فصل دوم سریال ماندلورین جریان داشته و تلاش‌های آسوکا را برای مقابله با تهدیدی جدید به تصویر می‌کشد. محصول لوکاس فیلم همچنین دنباله‌ای برای انیمیشن سریالی Star Wars Rebels بوده و تعدادی از شخصیت‌های قدیمی و آشنا در آن حضور دارند؛ برای مثال، می‌توان به سابین رن با نقش آفرینی ناتاشا لیو بوردیزو (Natasha Liu Bordizzo) و هرا سیندولا با نقش آفرینی مری الیزابت ونستد (Mary Elizabeth Winstead) اشاره کرد. نسخه لایو اکشن گرند ادمیرال ثراون هم در این اثر حضور دارد. نکته جالب اینجاست که لارس میکلسن (Lars Mikkelsen) صداپیشه ثراون در Rebels، این شخصیت را به تصویر می‌کشد.

Advanced Graphics در زمینه تولید استند فعالیت داشته و اخیراً تصاویر سریال Ahsoka را به اشتراک گذاشته است. تعداد عکس‌ها به رقم ۲ رسیده و دو شخصیت قدیمی و آشنا، یعنی سابین رن و هرا سیندولا را نشان می‌دهند. اگرچه نسخه لایو اکشن آن‌ها در تریلر حضور دارند، تصاویر جدید را می‌توان اولین نگاه کامل و جامع توصیف کرد. در ضمن، نسخه انیمیشنی شخصیت‌ها کنارشان قرار گرفته‌اند تا امکان مقایسه هم وجود داشته باشد:

روزاریو داوسون (Rosario Dawson) که نخستین بار در فصل دوم The Mandalorian  نسخه لایو اکشن آسوکا را به تصویر کشید، نقش اصلی سریال Ahsoka را بر عهده دارد. جان فاورو (Jon Favreau) و دیو فیلونی (Dave Filoni) هم که پیش از این روی سریال‌های The Mandalorian و The Book of Boba Fett کار کرده بودند، خالقان سریال به شمار می‌روند.

در انتها، لازم به ذکر است سریال آسوکا از تاریخ یک شهریور (مصادف با ۲۳ آگوست) از طریق دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا