پایانِ یک انتظار ۲۳ساله؛ تصویر جدید Deadpool 3 هیو جکمن را با لباس کلاسیک ولورین نشان می‌دهد

طرفداران سرانجام به خواسته خود رسیدند

تصویر جدید Deadpool 3

رایان رینولدز (Ryan Reynolds) بازیگر و تهیه کننده آمریکایی تصویر جدید Deadpool 3 را در اینستاگرام خود منتشر کرده که هیو جکمن (Hugh Jackman) را با لباس زرد و آبی ولورین (Wolverine) به تصویر می‌کشد.

پس از اینکه فاکس قرن بیستم به یکی از زیرمجموعه‌های والت دیزنی (Walt Disney) تبدیل شد، نگرانی‌هایی پیرامون آینده فیلم‌های Deadpool شکل گرفت. دو قسمتی که منتشر شده بودند، تجربه‌ای کم نقص را ارائه می‌دهند و طرفداران علاقه‌ای به تغییر در لحن یا بازیگران نداشتند. به هر حال، دو اقتباس قبلی وید ویلسون (Wade Wilson) آثاری خشن بودند اما فرنچایز چندرسانه‌ای Marvel Cinematic Universe تا جای ممکن از خشونت پرهیز می‌کند. البته نگرانی‌ها بی‌مورد بوده و ددپول قرار است با همان لحن و خشونت سابق در قالب Deadpool 3 برگردد.

در حال حاضر جزئیاتی از داستان ددپول 3 موجود نبوده و تنها می‌دانیم اتفاقات حول محور مولتی ورس می‌چرخد. در نتیجه، علاقه مندان باید خود را برای ملاقات با نسخه‌های قدیمی ابرقهرمانان مانند نسخه جنیفر گارنر (Jennifer Garner) الکترا آماده کنند. از دیگر بازیگران تایید شده هم می‌توان رایان رینولدز و هیو جکمن را نام برد که به عنوان وید ویلسون و ولورین جلوی دوربین می‌آیند. در ضمن، وظیفه کارگردانی اینبار روی دوش شاون لوی (Shawn Levy) قرار گرفته که فرد باتجربه‌ای در ساخت آثار کمدی و اکشن به شمار می‌رود.

رایان رینولدز ساعاتی قبل تصویر جدید Deadpool 3 را از طریق استوری حساب کاربری خود در اینستاگرام منتشر کرده است؛ تصویری که او را در کنار هیو جکمن نشان می‌دهد. نکته حائز اهمیت تصویر، لباس زرد و آبی رنگی است که جکمن به تن داشته و از بیشترین شباهت به لباس کلاسیک این شخصیت در کمیک بوک‌ها برخوردار است. در ادامه می‌توانید تصویر مزبور را مشاهده کنید:

انتشار تصویر جدید Deadpool 3 بازخوردهای بسیار مثبتی را از سوی طرفداران ولورین به همراه داشته است. اگرچه این شخصیت طی ۲۳ سال گذشته در ۹ فیلم سینمایی حضور داشته، بنا به دلایلی هیچ وقت با لباس کلاسیک خود جلوی دوربین حاضر نشد، بلکه از لباس چرمی و مشکی رنگ در مبارزات استفاده کرد. در ضمن، لباس کلاسیک ولورین شامل یک ماسک هم می‌شود که با توجه به تصاویر پشت صحنه، می‌توان گفت قطعاً هیو جکمن در بخش یا بخش‌هایی از فیلم آن را به صورت خواهد زد.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم ددپول ۳ از تاریخ ۲۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۳ مه سال ۲۰۲۴ میلادی) به سینماها خواهد آمد.

3.8 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا