چرا آدام درایور نقش مستر فنتستیک در فیلم Fantastic Four را نپذیرفت؟

گزارش‌های قبلی چندان صحیح نبوده‌اند

نقش مستر فنتستیک در فیلم Fantastic Four

طبق اطلاعاتی که در قسمت جدید پادکست The Hot Mic منتشر شده، آدام درایور (Adam Driver) نقش مستر فنتستیک در فیلم Fantastic Four را رد کرده است.

مارول در سال ۲۰۱۹ میلادی اعلام کرد قسمت جدید چهار شگفت انگیز در دست ساخت بوده و قرار است بخشی از فرنچایز چند رسانه‌ای Marvel Cinematic Universe باشد. این اثر به فاز ششم تعلق داشته و حدوداً دو سال دیگر روی پرده نقره‌ای می‌آید. با این حال، کارگردان فیلم یا حتی بازیگرانش هنوز مشخص نشده‌اند.

از آنجایی که بازیگران اصلی فیلم Fantastic Four معرفی نشده‌اند، گمانه زنی طرفداران ادامه داشته و هر فرد، کاندید مورد نظر خود را مناسب نقش‌ها بخصوص مستر فنتستیک می‌داند. از میان کاندیدهای احتمالی، آدام درایور بشدت مورد توجه بوده و جزو پرطرفداران ترین‌ها محسوب می‌شود. درایور فعالیت بازیگری خود را با تئاتر آغاز کرد و در ادامه توانست به هالیوود راه پیدا کند. او همچنین با ایفای نقش کایلو رن در سه گانه جدید جنگ ستارگان (Star Wars) به شهرتی جهانی رسید.

قسمت جدید پادکست The Hot Mic چندی پیش منتشر شد. جان روچا (John Rocha) مجری برنامه بوده و جف اسنایدر (Jeff Sneider) هم بعنوان مهمان حضور داشت. آن دو بخشی از گفتگو را به بازیگر نقش مستر فنتستیک در فیلم Fantastic Four اختصاص دادند. اسنایدر تاکید کرده گزارش‌های پیشین اشتباه بوده و درایور هرگز برای نقش مستر فنتستیک قراردادی را امضا نکرد، بلکه پس از خواندن فیلمنامه آن را رد کرد:

این اطلاعات از فردی بدست آمده که ظاهراً روی فیلم چهار شگفت انگیز کار می‌کند. او گفت آدام درایور هرگز به این پروژه نپیوست. آن‌ها مدت‌ها پیش نسخه‌ای از فیلمنامه را برای او فرستادند اما درایور گفت که نتوانسته روی کاغذ با شخصیت مستر فنتستیک ارتباط برقرار کند. [برای همین] نقش را رد کرد.

یکی از واریانت‌های مستر فنتستیک پیش از این در Doctor Strange in the Multiverse of Madness حضور یافت. این واریانت توسط جان کرازینسکی (John Krasinski) به تصویر کشیده شد و قرار نیست در فیلم‌ها یا سریال‌های آتی MCU حضور داشته باشد.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم چهار شگفت انگیز برای اکران از تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۴ (مصادف با ۲ مه ۲۰۲۵ میلادی) برنامه ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا