بازی جدیدی بر اساس شخصیت تن‎‌تن در راه است

بالاخره در این بازی می‌توانیم میلو را نوازش کنیم؟

بازی جدیدی بر اساس شخصیت تن‎‌تن در راه است مسعود تیموری ۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی جدید تن‌تن

دو تیم بازی‌سازی Microids و Moulinsart برای ساخت یک بازی جدید بر اساس شخصیت تن‌تن همکاری می‌کنند. این بازی برای عرضه روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است.

بعد از تقریبا ده سال دوری از مدیوم بازی‌های ویدیویی، تن‌تن با بازی جدیدی به آغوش گیمرها باز می‌گردد. استودیوی Microids ناشر بازی جدیدی خواهد بود که بر اساس تن‌تن یا همان شخصیت اصلی پرفروش‌ترین سری کمیک بوکی در دنیا ساخته خواهد شد. این استودیو در بیانیه‌ی خود به همکاری با تیم Moulinsart هم اشاره داشته است.

استودیوی فرانسوی Microids پیش از این سه‌گانه‌ی Syberia و Blacksad را در کارنامه‌ی خود ثبت کرده و اخیرا روی پروژه بازسازی بازی XIII هم کار می‌کند.

این بازی جدید که قرار است یک بازی اکشن ماجراجویی باشد، بازیکن را در دنیایی پر از خطرات و مکاشفات جدید قرار می‌دهد و او را با تن‌تن و میلو همراه می‌کند. شخصیت‌های دیگر مثل کاپیتان هادوک، تامسون و تامپسون و البته پرفسور کلکولس هم در این بازی حضور خواهند داشت.

پس از دریانوردی در تمام دریاها، سفر به قاره‌های متعدد و حتی راه رفتن روی کره ماه، خبرنگار داستان حالا آماده‌ی ماجراجویی‌های جدیدی شده است. استفانی لونژار، مدیرعامل میکرویدز در مورد بازی جدید تن‌تن می‌گوید:

برای ما، این فرصت مثل محقق شدن یکی از رویاهایمان است. ماجراجویی‌های تن‌تن میلیون‌ها خواننده را در سراسر جهان با خود همراه کرده و ما این فرصت را داریم تا مهارت خود را در برای تصویرسازی یکی از بزرگترین‌ پدیده‌های قرن بیستم به کار بگیریم. اعضای تیم ما از هواداران تن‌تن هستند و تمام تلاششان را به کار می‌گیرند تا بهترین ادای دین را به این فرنچایز انجام دهند. برای عرضه‌ی این پروژه روزشماری می‌کنیم.

هنوز هیچ اطلاعات جدیدی از بازی در دسترس نیست و میکرویدز تا به حال فقط به پلتفرم‌های مقصد این بازی که رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها هستند، اشاره داشته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا