معرفی سلاح‌ها و تجهیزات جنگی در تریلر جدید XIII

زمان انتشار فعلا تغییری نکرده است

استودیوی پلی‌مجیک و شرکت مایکرویدز با انتشار تریلر جدید XIII در فضای مجازی، به معرفی سلاح‌ها و تجهیزات جنگی موجود در این بازی پرداختند.

یوبیسافت این روز‌ها به عنوان استودیویی شناخته می‌شود که پس از دستیابی به یک فرمول موفق، ریسک نکرده و تا زمانی که مجبور نشود از همان برای تولید محصولات جدیدش استفاده می‌کند؛ موضوعی که به خوبی در نسخه‌های اخیر فرنچایز فارکرای یا حتی اساسینز کرید قابل‌مشاهده است. شرایط در گذشته اینطور نبود. یوبیسافت سال‌ها قبل توجه ویژه‌ای به توسعه‌ی عناوین تجربی داشت که یکی از شاخص‌ترینشان XIII است. این بازی در زمان انتشار نقدهای متوسطی را دریافت کرد و عملکرد تجاری‌اش هم بسیار ضعیف بود اما با گذشت مدتی به یک اثر کالت تبدیل شد و طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد. از همین رو، نسخه‌ی بازسازی آن مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد.

استودیوی پلی‌مجیک و شرکت مایکرویدز ساعاتی قبل تریلر جدید XIII را در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند. این ویدیو بیش از سه دقیقه زمان داشته و سلاح‌های موجود در جریان بازی را معرفی می‌کند. طبق گفته‌های راوی، کاربر در بخش‌های ابتدایی داستان قادر است برای کشتن دشمنان از مشت و براونینگ های-پاور با کالیبر ۹ میلی‌متری استفاده کند. کاربر همچنین می‌تواند به‌طور همزمان دو براونینگ های-پاور دست گرفته و دشمنان را به کام مرگ بفرستد. بعد از این، نوبت به مگنام ۴۴ می‌رسد که یک هفت تیر است. سومین سلاحی که به تصویر کشیده می‌شود، M16 نام دارد. کاربر به واسطه‌ی آن نه تنها می‌تواند گلوله‌ها را پشت سر هم شلیک کند، بلکه قادر است نارنجک‌های انفجاری را به سمت دشمنانش پرتاب کند. در ادامه هم شاهد معرفی شاتگان دولول و راکت ضدتانک بازوکا هستیم.

تریلر جدید XIII در بخش دوم خود به معرفی سلاح‌ها و تجهیزاتی می‌پردازد که برای مخفی‌کاری مناسب هستند. سلاح‌هایی که در بخش نخست معرفی شده بودند، حین درگیری‌های مسلحانه کاربرد دارند. کاربری که قصد دارد دشمنانش را یکی پس از دیگری و به صورت بی سر و صدا از پا در بیاورد، می‌تواند از چاقو یا یک کلت براونینگ های-پاور مجهز به صداخفه‌کن بهره ببرد. سومین سلاح، زوبین است که به یک دوربین مجهز شده تا کاربر حین نشانه‌گیری اهدافی که در فاصله‌ی دور قرار دارند دچار مشکل نشود. چهارمین سلاح، آکج است که در ماهیگیری مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آن‌جایی که بخشی از گیم‌پلی داخل آب جریان دارد، این سلاح در بازی قرار داده شده تا کاربر حین کشتن دشمنانش در این محیط با چالش مواجه نشود.

تریلر جدید XIII

بخش سوم و پایانی تریلر جدید XIII روی تجهیزات مخصوص تمرکز دارد. اولین مورد، گرپلینگ هوک است که مطابق انتظار برای جابجایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دومین مورد، ابزاری مخصوص است که برای باز کردن قفل‌های بسته به کار می‌رود. سومین مورد هم یک میکروفون است که به منظور شنود گفتگو از فاصله‌ی دور طراحی شد. تریلر در پایان تاکید می‌کند سلاح‌ها و تجهیزات دیگری هم هستند که کاربر حین تجربه‌ی بازی با آن‌ها مواجه می‌شود.

در انتها، لازم به ذکر است XIII در تاریخ ۲۰ آبان (مصادف با ۱۰ نوامبر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا