تماشا کنید: بازی ترسناک Alfred Hitchcock – Vertigo معرفی شد

بازی وفادار به آلفرد هیچکاک!

تماشا کنید: بازی ترسناک Alfred Hitchcock – Vertigo معرفی شد نریمان هروی ۰ ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ تریلر بازی

بازی Alfred Hitchcock – Vertigo با عرضه‌ی تریلری برای تمامی پلتفرم‌‌ها معرفی شد. ژانر این بازی، Psychological Thriller یا همان ترسناک روان‌شناختی خواهد بود.

Pendulo Studios و Microids یک بازی ادونچر را با نام Alfred Hitchcock – Vertigo معرفی کردند که بر اساس فیلمی با همین نام و منتشر شده در سال ۱۹۵۸ میلادی است. این بازی برگرفته‌ از یکی از فیلم‌های کارگردان مشهور سینما یعنی آلفرد هیچکاک، برای تمامی پلتفرم‌ها در دست ساخت قرار دارد و در اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد.

Vertigo داستان نویسنده‌ای به نام Ed Miller که از تصادف ماشین جان سالم به در می‌برد را دنبال می‌کند. به رغم این‌که در حقیقت هیج شخص دیگری به جز اد در تصادف حضور نداشت، او ادعا می‌کند که همسر و دخترش در این تصادف، همراه او بودند. او از یک بیماری با نام Vertigo (فرد مبتلا احساس می‌کند که محیط پیرامونش به دور او می‌چرخد) رنج می‌برد و به دنبال راهی برای درمان خود می‌گردد.

Pendulo Studios گفته که:

البته فیلم آلفرد هیچکاک واقعا منبع الهام بسیار بزرگی بود و ما در این بازی، از تکنیک‌های آلفرد هیچکاک در فیلم‌برداری برای روایت داستان این بازی استفاده کرده‌ایم. جالب است بدانید که تنها رفرنس و اشاره ما به Vertigo محدود نیست و همچنین شامل فیلم‌هایی مثل Psycho ،Rebecca و .. نیز می‌شود.

از ویژگی‌های این بازی به شکل زیر یاد شده است:

  • یک داستان ارجینال در مورد وسواس، حافظه و دیوانگی! بر اساس شاهکار آلفرد هیچکاک یعنی فیلم Vertigo.
  • تجربه‌ی یک روایت جذاب با ادای دین به تکنیک‌های بصری و داستان‌گویی ژانر Thriller.
  • بررسی داستان از دید سه شخصیت که هر‌کدام از آن‌ها داستانی متفاوت را برای ارائه دارند.
  • گشت و گذار در چندین تایم‌لاین مختلف و جداسازی واقعیت از خاطرات فریبنده.

بازی Alfred Hitchcock – Vertigo برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پی‌سی، ایکس‌باکس سری اکس و اس، نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دست ساخت قرار دارد.

نظر شما در مورد بازی Alfred Hitchcock – Vertigo چیست؟ راستی شما کدام فیلم ساخته‌ی آلفرد هیچکاک را بیشتر از بقیه‌ی فیلم‌های این کارگردان افسانه‌ای دوست دارید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا