Oddworld: Munch’s Oddysee به زودی برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود

تلاش برای نجات گونه‌های Oddworld

Oddworld: Munch’s Oddysee به زودی برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Oddworld: Munch’s Oddysee

سازندگان Oddworld: Munch’s Oddysee می‌گویند به زودی قرار است این بازی قدیمی برای پلتفرم نینتندو سوییچ عرضه شود.

سال گذشته Oddworld Inhabitants و Microids اعلام کردند که قرار است در سال ۲۰۲۰ تعدادی از بازی‌های سری Oddworld برای نینتندو سوییچ منتشر شود. عرضه‌ی اولین نسخه‌ی این سری خاطره‌انگیز به سال ۱۹۹۷ برمی‌گردد که Abe’s Oddysee نام دارد. پس از آن بازی‌های زیادی از این فرنچایز منتشر شدند که آخرین آن در سال ۲۰۱۴ با نام New ‘n’ Tasty! برای اکثر پلتفرم‌ها عرضه شد.

حالا توسعه‌دهندگان نسخه‌ی Munch’s Oddysee، محصول سال ۲۰۰۱، تایید کرده‌اند که این عنوان در ماه جاری میلادی برای پلتفرم نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. داستان این بازی مثل بقیه‌ی نسخه‌های آن، در دنیای Oddworld و بین موجودات متفاوتش اتفاق می‌افتد. از آن‌جایی که این دنیای عجیب معمولا در خطر بیگانگان قرار دارد، شخصیت گبیت باید برای نجات گونه‌ی خود از خطر انقراض تلاش کند و به همراه بقیه‌ی دوستان خود جلوی این فاجعه را بگیرد. در Oddworld سلاح‌های مختلفی وجود دارد که بازیکن با کمک آن‌ها می‌تواند به حفظ این دنیای عجیب و غریب بپردازد و موجوداتش را از خطرات حفظ کند.

در حال حاضر Munch’s Oddysee برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 3 و دستگاه‌های اندرویدی و iOS در دسترس قرار دارد و از روز چهاردهم می (۲۵ اردیبهشت) برای کاربران نینتندو سوییچ هم منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا