یکی دیگر از انحصاری‌های محبوب پلی‌استیشن در سال ۲۰۲۱ راهی ایکس‌باکس می‌شود؟

مفهوم عنوان انحصاری به‌طور کلی تغییر یافته است!

احتمال انتشار Oddworld" Soulstorm برای ایکس باکس

طی سال‌های اخیر مفهوم بازی‌های انحصاری تاحد زیادی تغییر کرده و بازی‌های انحصاری که کاربران برای تجربه آن‌ها به‌دنبال خرید پلتفرمی می‌رفتند برای دیگر پلتفرم‌ها نیز منتشر می‌شود. این اتفاق، حال این روزهای یکی از جدیدترین انحصاری‌های پلی استیشن است.

به‌نظر یکی دیگر از عناوین انحصاری محبوب پلی استیشن و یکی از بزرگ‌ترین عناوین این پلتفرم در سال ۲۰۲۱، به‌زودی راهی پلتفرم ایکس باکس خواهد شد. به‌طور دقیق‌تر، عنوان Oddworld: Soulstorm که طی سال جاری منتشر شده به ایکس باکس راه پیدا می‌کند. گرچه تنها دو ماه از عرضه این عنوان اکشن پلتفرمر به‌طور انحصاری برای پلی استیشن می‌گذرد، اخباری درباره انتشار آن برای پلتفرم ایکس باکس به‌گوش می‌رسد.

از یک سو انتشار این بازی برای ایکس باکس به‌طور رسمی تایید نشده، ولی طبق اخبار، موسسه ESRB، موسسه رده بندی بازی‌های ویدیویی در آمریکای شمالی، این بازی را برای ایکس باکس رده بندی کرده است. روز گذشته لیستی تازه در وبسایت ESRB منتشر شده و ما شاهد نام بازی Oddowrld: Soulstorm در این لیست و نام پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس وان درکنار آن هستیم. تا بدین لحظه این عنوان در انحصار پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ بوده و البته برای رایانه‌های شخصی نیز انتشار یافته که تاحدی به‌معنای خارج شدن از انحصار پلی استیشن است.

تنها بخش منفی این خبر در وبسایت ESRB، ذکر نشدن زمان انتشار عنوان Oddworld: Soulstorm برای ایکس باکس است. بااین حال رده بندی کردن این عنوان برای ایکس باکس، به این معناست که عنوان Oddworld: Soulstorm به احتمال بسیار زیاد برای این پلتفرم عرضه شده و ما باید منتظر معرفی رسمی و رونمایی از زمان انتشار آن باشیم. ناگفته نماند که احتمالا تا پیش از رونمایی رسمی ما با انبوهی از اخبار افشا شده روبه‌رو شویم که معمولا دقیق بوده و اطلاعات رسمی را در اختیار ما قرار می‌دهند.

این عنوان در زمان عرضه برای پلی استیشن برای مدتی رایگان بود. در حقیقت تمام کاربرانی که از سرویس پلی استیشن پلاس استفاده می‌کردند، این عنوان را به‌طور رایگان دریافت کردند و بسیاری گمان دارند ایکس باکس برای رویارویی با پلی استیشن تلاش می‌کند بازی Oddworld: Soulstorm را وارد سرویس گیم پس کند. گرچه هنوز هیچ خبر رسمی منتشر نشده، ولی احتمال رخ دادن این اتفاق بسیار بالا بوده و تنها باید منتظر خبر رسمی باشیم و همچنین فکر کردن به افزودن این عنوان به لیست عناوین گیم پس هر گیمری را شگفت زده می‌کند. آیا شما این بازی را تجربه کرده‌اید؟ با انتشار عناوین انحصاری پلی استین در ایکس باکس یا برعکس موافق هستید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا