#مهسا_امینی

هک شدن سرورهای Fallout 76 باعث دزدیده شدن آیتم‌های بازیکنان شده است

خوشبختانه در حال حاضر این مشکل توسط بتزدا حل شده است

سرورهای Fallout 76

تعدادی هکر با نفوذ به سرورهای عمومی بازی Fallout 76 اقدام به دزدیدن آیتم از اینونتوری دیگر بازیکنان کرده‌‌اند که ضرری جبران ناپذیر را برای این افراد در پی داشته است.

عنوان Fallout 76 از زمان انتشار همواره با مسائل فنی متعددی دست و پنجه نرم می‌کرد که آن اوایل صدای هواداران را حسابی درآورده بود. حتی پشتیبانی مرتب و آپدیت‌های متعدد هم بازی را به آن کیفیت مناسبی که باید از اول می‌دیدیم نرساند، اما حالا مشکل جدی‌تری در بازی پیش آمده است.

برخی از بازیکنان در پلتفرم PC گزارش کردند که تمامی محتویات کوله‌پشتی‌شان در بازی خالی شده است و هر چه داشتند، حالا بازیکنان دیگری در اختیار دارند. شرکت بتزدا اعلام کرد که اطلاعی از زمان دقیق این هک ندارد، ولی تنها تعداد کمی از بازیکنان گرفتار این هک شدند و این مسئله در حال حاضر به طور کامل حل شده است.

حل این مشکل دردی از بازیکنان ضرر دیده دوا نمی‌کند، چرا که بازگشت آیتم‌هایی که کسب کرده بودند غیرممکن است. از آن‌جا که این اتفاق در سرورهای عمومی Fallout 76 رخ داد، افراد بسیاری توصیه می‌کنند که از این پس در سرورهای خصوصی به تجربه‌ی بازی بپردازید. البته این مسئله خود چالشی دیگر به همراه دارد، چرا که برای ورود به یک سرور خصوصی به اجازه‌ی مالک آن نیاز دارید. شرکت بتزدا اعلام کرد که تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا خسارت بازیکنان ضرر دیده را جبران کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا