گلیچ بازی Call of Duty: Warzone 2 شما را تلپورت می‌کند

تلپورت با تکنیک شیرجه دلفین

ویدیویی از گلیچ بازی Call of Duty: Warzone 2 توسط یکی از بازیکنان نشان می‌دهد که انجام حرکت شیرجه دلفین، باعث شد که او تلپورت شود.

از زمان انتشار بازی Call of Duty: Warzone 2 شاهد گلیچ‌های زیادی در این بازی بودیم. بسیاری از این گلیچ‌ها توسط استودیوی اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) با به‌روزرسانی‌های مختلف رفع شد. ولی هنوز هم به اقدامات بیشتری در این زمینه نیاز است. یکی از کاربران، ویدیویی از گلیچ بازی Call of Duty: Warzone که باعث تلپورت شدن او هنگام انجام حرکت شیرجه دلفین شد را در ردیت به اشتراک گذاشت. حرکت شیرجه دلفین با انتشار بازی Modern Warfare 2 دوباره به این مجموعه راه پیدا کرد. این حرکت در بازی‌هایی مثل Call of Duty: World War 2 و عناوین Black Ops هم با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کرد. حالا در Warzone 2 هم دوباره مشکلات جدیدی دارد.

ویدیوی گلیچ بازی Call of Duty: Warzone 2

کاربری با نام LilUziSeph در ردیت با اشتراک گذاری ویدیویی از این گلیچ بازی Call of Duty: Warzone 2، نشان می‌دهد که او در حال دویدن و شیرجه زدن در مپ Al Mazrah است تا خود را به هم‌تیمی‌هایش نزدیک کند. سپس از روی یک بلندی می‌پرد تا چترش باز شود و پس از فرود، به سمت پنجره‌ی خانه می‌رود. ناگهان با انجام حرکت شیرجه دلفین و شکستن شیشه‌ی پنجره، به نقطه‌ای دیگر از نقشه تلپورت می‌شود.

او در ادامه‌ی ویدیو نقشه‌اش را باز می‌کند تا نشان دهد که چقدر از هم‌تیمی‌هایش فاصله دارد. همانطور که در ویدیو مشاهده می‌کنید، هم‌تیمی‌های LilUziSeph در بخش Sarrif Bay هستند. در حالی که خودش در Al Samman Cemetery حضور دارد. این گلیچ بازی Call of Duty: Warzone 2 به ضرر تیم او تمام شد. چرا که آن‌ها برای کسب پول بازی Warzone به دنبال هدف Bounty رفته بودند ولی حالا یکی از هم‌تیمی‌هایشان در آنجا حضور ندارد. ویدیوی LilUziSeph نشان نمی‌دهد که آیا این کاربر در ادامه دوباره به هم‌تیمی‌هایش ملحق می‌شود یا خیر.

از تکنیک شیرجه دلفین به طور معمول برای کاورگیری استفاده می‌شود. احتمالا استودیوی اکیتیویژن بلیزارد انتظار نداشت که بازیکنان به این‌ شکل از این حرکت برای شکستن پنجره‌ها استفاده کنند. با توجه به این‌که این ویدیو بیش از 2000 لایک دریافت کرده، پس احتمالا باید به دست اکتیویژن هم رسیده باشد و شاید به‌زودی این گلیچ را برطرف کند.

بازی Call of Duty: Warzone 2 هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌ استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، و ایکس باکس سریز X/S در دسترس است. فراموش نکنید که حتما نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا