حضور جن و روح در بازی Modern Warfare 2 نقشه Taraq! + ویدیو

حضور یک موجود ماورایی

یکی از طرفداران بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 به طور ناگهانی با اتفاقی ماورایی در مپ Taraq برخورد کرده و ویدیوی آن را به اشتراک گذاشته است.

طرفداران سری بازی Call of Duty همیشه با المان‌های ترس و وحشت در حالت‌های زامبی این مجموعه آشنا هستند. اما هیچ‌کس انتظار حضور یک موجود ترسناک در بازی اصلی را ندارد. بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 دومین بازی از ریبوت Modern Warfare توسط استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) است که در اکتبر سال 2022 منتشر شد. این عنوان با ارائه‌ی موارد جدید به حالت چندنفره، و عرضه‌ی حالت کمپین با بازگشت شخصیت‌های محبوبی مثل گوست (Ghost)، نظر منتقدان و کاربران را به خود جلب کرد. استودیوی اینفینیتی وارد، به‌روزرسانی‌های متعددی را با هدف رفع باگ‌ها و مشکلات منتشر می‌کند. همچنین شایعه‌هایی در مورد احتمال بازگشت برخی از حالت‌های محبوب به این بازی، به گوش می‌رسد.

کاربری با نام Neon_Moons در ساب‌‌ردیت r/ModernWarfareII ویدیویی را از برخورد غیر منتظره با یک موجود ترسناک در نقشه‌ی Taraq بازی Modern Warfare 2 به اشتراک گذاشته است. در این ویدیو Neon_moon به سمت یک ساختمان خرابه در نقشه‌ی Taraq حرکت می‌کند و با دست‌هایی آویزان از دیوار روبرو می‌شود. با وارد شدن او به داخل ساختمان، این موجود عجیب به بالا کشیده شده و ناپدید می‌شود. این ویدیو شامل یک‌سری الفاظ ناپسند است.

ویدیوی موجود ماورایی در بازی Modern Warfare 2

برخی کاربران ردیت نسبت به این ویدیو تعجب کردند و سعی دارند تا با تئوری‌های متفاوت، به دنبال پاسخی منطقی برای این اتفاق باشند. یکی از کاربران معتقد است که این موجود عجیب، صرفا جنازه‌ی یکی از بازیکنان است که با دی‌اسپاون شدن بازیکن، ناپدید شد. برخی از کابران فکر می‌کنند که شاید این موجود صرفا یک ایستراگ ماورایی باشد.

بسیاری از بازیکنان با خطرات احتمالی در بازی Modern Warfare 2 آشنا هستند. اما به‌نظر می‌رسد این نوع برخوردهای شبح‌وار هم به لیست مواردی که بازیکنان باید از آن بترسند، اضافه می‌شود. در حال حاضر شاید چنین اتفاق‌هایی، تنها چیزی باشد که طرفداران حالت زامبی بازی Call of Duty را امیدوار نگه می‌دارد.

عنوان Call of Duty: Modern Warfare 2 هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، و ایکس باکس سریز X/S در دسترس است. فراموش نکنید که حتما نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

3.2 5 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا