#مهسا_امینی

فینال مسابقات جام ایران ۹۹ زولا را به صورت زنده از سرگرمی تماشا کنید

پخش زنده از وب‌سایت سرگرمی و کانال یوتوب ایران زولا

فینال مسابقات جام ایران ۹۹ زولا

بعد از چند هفته رقابت نفس‌گیر، بالاخره از امروز فینال مسابقات جام ایران ۹۹ بازی زولا آغاز می‌شود که می‌توانید به صورت زنده آن را از وب سایت سرگرمی و کانال یوتیوب سرگرمی دنبال کنید.

اگر به خاطر داشته باشید از اواخر خرداد ماه ثبت نام در مسابقات جام ایران ۹۹ بازی Zula آغاز شد. شاید جالب باشد بدانید که در همین دوره، بیش از ۴۰۰ تیم برای ثبت نام و شرکت در این مسابقات ارزشمند و هیجان‌انگیر ثبت نام کردند که نهایتا بر اساس قوانین، ۲۵۶ تیم فرصت حضور در این مسابقات را به دست آوردند. از دیگر اطلاعات جالب توجه در مورد این رقابت‌ها، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعدادی افرادی که در مسابقات شرکت کردند: ۱۶۶۸ نفر
  • تعدادی افرادی که از لیگ قهرمانان به جام ایران راه یافتند: ۴۸ نفر
  • تعداد نفراتی که تا به امروز مسابقات را تماشا کردند: ۱۹۶ هزار نفر

یکی دیگر از مواردی که باعث می‌شود ارزش این رقابت‌ها به شکل چشمگیری افزایش پیدا کند، جایزه‌ی فوق‌العاده‌ی آن است. برگزارکنندگان جام ایران ۹۹ مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال را بابت جایزه‌‌ی این دوره از رقابت‌ها تعیین کرده‌اند. همچنین اعزام به مسابقات خارجی، یکی دیگر از مزیت‌هایی است که نصیب قهرمان جام ایران ۹۹ زولا می‌شود.

مسابقات از ماه گذشته به صورت تک حذفی از ماه گذشته آغاز شد و در نهایت هشت تیم به مرحله‌ی نهایی راه یافتند. شاید جالب باشد که بدانید برای اولین بار در تاریخ مسابقات زولا در ایران، به روش سوییس سیستم انجام شد و همین مسئله بار هیجان این رقابت‌ها را به شکل چشمگیری افزایش داد.

مرحله‌ی نهایی به صورت Dual Elimination بین این هشت تیم برگزار شد که طی این روش، در صورت باخت هر یک از تیم‌ها، به آن‌ها فرصت بازگشت به مسابقات داده می‌شود. به این صورت که بازنده‌ها در مقابل برنده‌ها قرار می‌گیرند و در صورت پیروزی تیم بازنده، مسابقات در حالت BO5 تکرار خواهد شد اما اگر تیم برنده در مسابقه قبلی، رقابت نهایی را هم به سود خود به پایان برساند، با همان یک برد راهی مرحله‌ی بعد می‌شود.

نهایتا دو تیم پرطرفدار و قدرتمند Brutal impacT و Immortal Warriors یک بار دیگر در فینال مسابقات زولا در مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت؛ دو تیمی که از پرافتخارترین تیم‌های مسابقات مختلف زولا به حساب می‌آیند. فینال مسابقات جام ایران ۹۹ بازی زولا طی ۵ راند برگزار می‌شود که شما می‌توانید تمام این مسابقات را از طریق صفحه‌ی لایو وب سایت سرگرمی و کانال یوتیوب زولا به صورت کاملا رایگان تماشا کنید.

همچنین می‌توانید در صورت تمایل، جدول مسابقات حذفی جام ایران ۹۹ را از اینجا تماشا کنید تا ببینید که بروتال‌ها و امورتال‌ها برای رسیدن به این فینال، از چه مسیری سخت و دشواری عبور کرده‌اند.

فینال جام ایران زولا ۹۹ به شرح زیر بین دو تیم بروتال و امورتال برگزار خواهد شد:

  • روز پنج‌شنبه مورخ ۹ مرداد: ساعت ۱۵:۰۰ و ساعت ۱۹:۰۰
  • روز جمعه مورخ ۱۰ مرداد: ساعت ۱۳:۰۰ و ۱۶:۰۰ و ۱۹:۰۰

اگر فینال این مسابقات را از طریق صفحه‌ی لایو وب‌سایت سرگرمی تماشا کنید، تعرفه‌ی مصرفی اینترنت شما به صورت نیم‌بها خواهد بود.

همچنین می‌توانید نتیجه‌ و اخبار مربوط مسابقات فینال جام ایران ۹۹ بازی Zula را از طریق وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی سرگرمی دنبال کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا