#مهسا_امینی

ثبت نام مسابقات بازی زولا ویژه بانوان آغاز شد

فقط تا فردا فرصت دارید!

بالاخره شرکت سورنا گیمز ثبت نام مسابقات بازی زولا ویژه‌ی بانوان را آغاز کرد تا یک بار دیگر شاهد رقابت نفس‌گیر و هیجان‌انگیز بین دخترهای زولاباز باشیم!

اگر به خاطر داشته باشید سال گذشته نیز مسابقات بانوان بازی Zula در گیم سنتر شرکت سورنا گیمز برگزار شد؛ مسابقاتی که بازخوردهای مثبتی را به همراه داشت و یک بار اتفاقات مثبتی را به تصویر کشید.

طی چند سال اخیر آمار دخترهای گیمر افزایش چشمگیری داشته اما به دلیل وجود برخی محدودیت‌ها و تصمیم‌گیری‌های غلط، همواره شاهد این بودیم که پتانسیل از قشر از جامعه آن طور که باید و شاید مورد توجه قرار نمی‌گیرد. با این حال، شرکت سورنا گیمز با اتخاذ یک تصمیم جریان‌ساز، سال گذشته مسابقات بانوان در رشته‌ی بازی زولا را در گیم سنتر خود در شهر تهران برگزار کرد.

همان طور که انتظار می‌رفت، استقبال خوبی از سوی دخترهای زولاباز به عمل آمد و در نهایت جوایز نقدی و غیرنقدی به نفرات برتر این مسابقات تقدیم شد.

امسال نیز، مطابق انتظار شرکت سورنا مسابقات بازی زولا ویژه بانوان را در گیم سنتر خود در تهران برگزار خواهد کرد تا یک بار دیگر شاهدی رقابتی حساس و هیجان‌انگیز بین شرکت‌کننده‌ها باشیم.

اگر به شرکت در مسابقات بانوان بازی Zula علاقه‌مند هستید، همین حالا به صفحه‌ی اینستاگرامی مسابقات ایران زولا بروید و با انجام مراحل مورد نیاز، حضور خود را در این مسابقات حرفه‌ای، قطعی کنید. فقط توجه داشته باشید که تا ۲۰ بهمن ماه یعنی فردا برای ثبت نام در این دوره از رقابت‌ها فرصت دارید.

همچنین جوایز این دوره، در مجموع به ۱۸ میلیون تومان وجه نقد و ۵ میلیون تومان سکه زولا می‌رسد که در آخر، بین نفرات برتر تقسیم خواهد شد.

این دوره از مسابقات ابتدا در دو مرحله آغاز خواهد شد و در نهایت، ۶ نفر از این دو مرحله به فینال مسابقات بانوان راه خواهند یافت.

بازی زولا اثری در سبک تیراندازی اول شخص و چندنفره‌ی آنلاین است که توسط شرکت سورنا گیمز در ایران، به زبان فارسی بومی‌سازی شده و شما می‌توانید به صورت کاملا رایگان (Free to Play) به این بازی دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است که Zula در حال حاضر فقط روی پلتفرم رایانه‌های شخصی (سیستم عامل ویندوز) در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا