زک اسنایدر از ارتباط فیلم‌های Rebel Moon و Army of The Dead می‌گوید

همه چیز بهم ربط دارد

فیلم‌های Rebel Moon و Army Of The Dead

زک اسنایدر فیلمساز آمریکایی در مصاحبه اخیر خود به ارتباط فیلم‌های Rebel Moon و Army of The Dead اشاره کرده است.

زک اسنایدر (Zack Snyder) مدتی پس از اینکه به همکاری خود با وارنر خاتمه داد، مشارکتی را با سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) آغاز کرد. در همین راستا، فیلم Army of the Dead را جلوی دوربین برد که در زمینه بازدید بسیار عالی ظاهر شد. اسنایدر همچنین مدتی بعد بعنوان تهیه کننده در ساخت Army of Thieves حضور یافت که حکم پیش درآمد را برای فیلمش دارد. در ضمن، آثار مزبور در جهانی جریان دارند که ویروسی ناشناخته شیوع یافته و انسان‌ها را به زامبی تبدیل می‌کند.

جدیدترین همکاری زک اسنایدر و نتفلیکس Rebel Moon نامگذاری شده است. این اثر یک اپرای فضایی و حماسی بوده و می‌توان آن را نسخه بزرگسالانه جنگ ستارگان (Star Wars) توصیف کرد. داستان در کهکشانی روایت شده که تحت کنترل یک دولت فاسد بنام مادر ورلد (Mother World) قرار دارد. این دولت بنا بدلایلی می‌خواهد ماه ولدت را هم به تسلط خود درآورد که با مقاومت ساکنان مواجه می‌شود.

زک اسنایدر چندی پیش مصاحبه‌ای را با مجله Total Film انجام داد که هم اکنون منتشر شده است. فیلمنامه نویس و کارگردان آمریکایی در بخشی از گفتگو ارتباط فیلم‌های Rebel Moon و Army of The Dead را تایید و اعلام کرد هر دو در یک جهان مشترک روایت می‌شوند:

فیلم Army of the Dead اسطوره شناسی گسترده‌ای دارد که به نسخه نهایی راه نیافت. یکی از شخصیت‌های Rebel Moon در انیمیشن سریالی Army of the Dead که ساختش تکمیل نشد حضور داشت.

انیمیشنی که زک اسنایدر در صحبت‌های خود اشاره می‌کند، Army of the Dead: Lost Vegas است. قرار بود با گذشت مدت کوتاهی از پخش Army of the Dead و Army of Thieves از طریق نتفلیکس در دسترس مشترکان قرار بگیرد اما هرگز رنگ واقعیت به خود نگرفت. فیلمساز آمریکایی همچنین توضیحات بیشتری را درباره نحوه ارتباط فیلم‌ها ارائه کرد:

در بخشی از سریال، شخصیت‌های داستان از طریق پورتال وارد بُعد دیگری شده و همچنین شخصیت‌هایی از آن سمت به این سمت پورتال می‌آیند. یکی از شخصیت‌های Rebel Moon در واقع یکی از شخصیت‌های سریال انیمیشنی است. بنابراین، در یک جهان روایت می‌شوند.

در پایان، لازم به ذکر است ماه سرکش با نام کامل Rebel Moon: Part One – A Child of Fire در تاریخ یک دی ۱۴۰۲ (مصادف با ۲۲ دسامبر) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا