تماشا کنید: اولین تریلر Rebel Moon اثر جدید زک اسنایدر منتشر شد

این ویدیو نزدیک به چهار دقیقه زمان دارد

همان‌طور که وعده داده شده بود، اولین تریلر Rebel Moon در جریان افتتاحیه رویداد گیمزکام ۲۰۲۳ به نمایش درآمد.

زک اسنایدر (Zack Snyder) چند سال پیش به همکاری خود با وارنر خاتمه داد و وارد همکاری با نتفلیکس (Netflix) شد. در اولین همکاری، Army of the Dead را جلوی دوربین برد که یک اثر زامبی محور به شمار می‌رود. دومین همکاری، Army of Thieves نام دارد که پیش درآمدی برای ارتش مردگان است. اسنایدر حالا در آستانه انتشار سومین همکاری‌اش با سرویس استریم استریم آمریکایی قرار دارد: Rebel Moon.

ماه سرکش مانند جنگ ستارگان (Star Wars) یک اپرای فضایی است اما فضا و لحن جدی‌تری دارد. داستان در کهکشانی روایت می‌شود که تحت حکمرانی یک حکومت فاسد به نام مادِر ورلد (Mother World) قرار دارد. مادر ورلد بنا به دلایلی تصمیم می‌گیرد نیروهای خود را به ماه ولدت فرستاده و آنجا را تصاحب کند. در چنین شرایطی، یک دختر جوان به نام کورا تصمیم می‌گیرد جنگجویانی را از سراسر کهکشان دور هم جمع کرده و با کمکشان از ولدت دفاع کند.

همان‌طور که اعلام شده بود، اولین تریلر Rebel Moon حین برگزاری افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۳ برای حاضران به نمایش درآمد و سپس در فضای مجازی قرار گرفت. این ویدیو نزدیک به ۴ دقیقه زمان داشته و اطلاعات مهمی را در اختیار ما قرار می‌دهد. تریلر با صدای آنتونی هاپکینز (Anthony Hopkins) آغاز می‌شود که وظیفه صداپیشگی یک ربات به نام جیمی را بر عهده دارد. جیمی، یک ربات شوالیه بوده و آخرین نمونه از نسلش محسوب می‌شود. در ضمن، او توضیحاتی را درباره گذشته ارائه داده و می‌گوید طبق پیش بینی‌ها قرار بوده شاهدخت ایسا پایاندهنده تمام جنگ‌ها باشد.

در گذشته می‌دانستیم کورا قبلاً عضوی از نیروهای مادر ورلد بوده اما بنا به دلایلی نظامی گری را رها کرد و یک زندگی عادی را در پیش گرفت. به لطف اولین تریلر Rebel Moon دلیل چنین تصمیمی مشخص شده است. او ظاهراً در زمان حضور در ارتش عاشق یکی از اعضا شده بود اما در جریان نبردی از دستش داد. غم مرگ معشوقه آنقدر برایش سنگین بود که تصمیم گرفت از ارتش بیرون بیاید. ویدیو همچنین در ادامه جنگجویانی را معرفی می‌کند که در کنار کورا مقابل ارتش مادر ورلد می‌ایستند.

ماه سرکش هر آنچه که فیلم‌ها و سریال‌های جنگ ستارگان در خود دارند را شامل می‌شود: تقابل نیروی مقاومت و یک امپراتوری فاسد، فضاپیماهای مختلف، سیاره‌های متفاوت، ربات‌های سخنگو و موجودات بیگانه و عجیب. حتی یکی از شخصیت‌های داستان از شمشیرهایی استفاده می‌کند که بشدت شبیه به لایت سیبرها است. دلیل این شباهت‌ها را باید در نسخه اولیه فیلمنامه Rebel Moon جستوجو کرد. این اثر در ابتدا بعنوان یک فیلم جنگ ستارگان نوشته شده بود.

در انتها، لازم به ذکر است ماه سرکش با نام کامل Rebel Moon: Part One – A Child of Fire در تاریخ یک دی ۱۴۰۲ (مصادف با ۲۲ دسامبر) منتشر خواهد شد.

3.8 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا