اخبار خوبی از سرویس گیم پس به گوش می‌رسد

سرویسی که روز به روز جذاب‌تر می‌شود!

اخبار خوبی از سرویس گیم پس به گوش می‌رسد

طی یک گزارش جدید، سرویس‌های Xbox Game Pass و Xbox Game Pass Ultimate برنامه‌های جذابی برای مشترکین روی پلتفرم‌های پی‌سی، اکس‌باکس سری اکس، اکس‌باکس سری اس، اکس‌باکس وان و اندروید در نظر دارند.

مایکروسافت در سال ۲۰۲۰ میلادی توانست حرکت‌های بزرگی برای سرویس گیم پس انجام دهد. نه تنها به وفور بازی‌های جدیدی اضافه می‌کرد، بلکه همچنین توانست چند بازی بسیار بزرگ صنعت بازی‌های ویدئویی به مانند Red Dead Redemption 2 را به این سرویس اضافه کند. در عین حال اینکه سرویس EA Play‌ (سرویس بازی‌های شرکت EA) را به گیم پس خود اضافه کرده، علاوه بر آن شایعاتی به گوش می‌رسد که آنان به زودی Uplay‌ (سرویس بازی‌های شرکت یوبیسافت) را می‌خواهند به این سرویس اضافه کنند. در کل به نظر می‌رسد که در سال ۲۰۲۱، مایکروسافت این بهبود سرویس را ادامه دهد و گیم پس را به محیط جذاب‌تری برای مشترکین این سرویس تبدیل کند.

بنابر گزارشی که از طرف آقای جز کوردن (سردبیر مشغول در Windows Central) منتشر شده، مایکروسافت مشغول مذاکره با چندین ناشر بزرگ برای اضافه کردن بازی‌های آن‌ها به سرویس گیم پس است. البته با توجه به قرارداد مایکروسافت با EA و تعداد بالای بازی‌های EA Play، به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد تا بازی‌های نسبتا زیادی را از هر ناشر به سرویس خود اضافه کند.

آقای کوردن در اپیزودی جدید از Xbox Two Podcast اظهار کرده که:

مایکروسافت وقتی EA Play را برای گیم پس تصاحب کرد، ننشست و نگفت که قرار است در همین نقطه متوقف شویم! آن‌ها روز به روز در پی مذاکره با ناشران برای اضافه کردن بازی‌های بیشتری به گیم پس هستند و جالب است بدانید که آنان تنها فقط با یوبیسافت مشغول مذاکره نیستند و در واقع مشغول صحبت با همه‌ی ناشران بزرگ هستند.

حالا می‌دانیم که مایکروسافت تمرکز خود را روی چه چیزی قرار داده است و صد البته اخبار ذکر شده هنوز به طور رسمی اعلام نشده‌اند. می‌دانیم که مایکروسافت مشغول مذاکره با ناشرانی معروف است اما این نکته به این معنی نیست که بتواند در تمامی مذاکرات موفق باشد. تنها چیزی که قطعی به نظر می‌رسد این است که به مشترکین گیم پس توجه زیادی شده و آن‌ها به احتمال خیلی زیاد، رفته به رفته از این سرویس رضایت بیشتری خواهند داشت.

سرویس‌های Xbox Game Pass و Xbox Game Pass Ultimate در حال حاضر برای پلتفرم‌های پی‌سی، اکس‌باکس سری اکس، اکس‌باکس سری اس، اکس‌باکس وان و اندروید با قیمت ۱۰ و ۱۵ دلار به صورت ماهانه موجود هستند. آیا شما هم از مشترکین این سرویس هستید؟ دوست دارید در آینده‌ی نزدیک کدام بازی‌ها به این سرویس فوق العاده اضافه شوند؟ در قسمت کامنت‌ها برای ما بنویسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا