آیا قیمت ایکس‌باکس گیم پس افزایش پیدا می‌کند؟

فیل اسپنسر پاسخ می‌دهد

آیا قیمت ایکس‌باکس گیم پس افزایش پیدا می‌کند؟ مهسا سپاهی ۰ ۱۰ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
قیمت ایکس‌باکس گیم پس

فیل اسپنسر، رئیس بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت، درمورد قیمت و نحوه‌ی سرویس‌دهی Xbox Game Pass می‌گوید.

همان‌طور که می‌دانید سرویس‌های اصلی و پرسود ایکس‌باکس، ایکس‌باکس گیم پس و ایکس‌باکس گیم پس التیمیت هستند که البته کاربران زیادی از آن‌ها استفاده می‌کنند. این سرویس محبوب، آرشیو بزرگی از بازی‌های ویدیویی را در خود دارد و کاربران آن می‌توانند با پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه، از تمامی این بازی‌ها استفاده کنند. با این وجود، برخی نسبت به احتمال افزایش قیمت گیم پس نگران هستند.

عده‌ی زیادی عقیده دارند پرداخت مبلغ ۱۰ تا ۱۵ دلار به صورت ماهیانه برای دسترسی به ایکس‌باکس گیم پس بسیار منطقی است. در این میان، صحبت‌های مختلفی پیرامون افزایش قیمت این سرویس به گوش می‌رسد که می‌تواند برای کاربران نگران‌ کننده باشد. با این وجود، فیل اسپنسر می‌گوید مایکروسافت فعلا برای بیشتر کردن قیمت سرویس محبوبش برنامه‌ای ندارد و ایکس‌باکس گیم پس به پایداری خود ادامه می‌دهد.

اسپنسر به تازگی درمورد Xbox Game Pass صحبت‌های جالبی کرده است. او می‌گوید علاوه‌بر کاربران، توسعه‌دهندگان و استودیوها هم نگران عدم پایداری احتمالی خدمات و قیمت این سرویس هستند. رئیس بخش ایکس‌باکس می‌گوید ردموندی‌ها از ارزش گیم پس رضایت دارند و درحال حاضر برنامه‌ای برای افزایش قیمت آن وجود ندارد.

برخی می‌گویند احتمال بیشتر شدن قیمت Xbox Game Pass در دراز مدت وجود دارد و این اجتناب ناپذیر است. در واقع، این افزایش قیمت و بهتر شدن خدمات، به نوعی جزوی از روند کار سرویس‌های اشتراکی به حساب می‌آید. با این وجود طبق حرف‌های اخیر اسپنسر، می‌توانیم این نگرانی‌ها را به زمان دیگری واگذار کنیم.

ایکس‌باکس گیم پس و ایکس‌باکس گیم پس التیمیت در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و سیستم عامل اندروید در دسترس است و به‌زودی کاربران ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس می‌توانند از آن استفاده کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا